GŁAZKOW: TERAZ WAGA CIĘŻKA STANIE SIĘ BARDZIEJ INTERESUJĄCA

Wiaczesław Głazkow (21-0-1, 13 KO), który za tydzień w Los Angeles zmierzy się z Charlesem Martinem (22-0-1, 20 KO) w walce o pas IBF w wadze ciężkiej, na łamach strony internetowej magazynu „Boxing News” wypowiedział się o obecnej sytuacji w wadze ciężkiej.

- Uważam, że waga ciężka stanie się bardziej interesująca, ponieważ tytuły nie będą w posiadaniu jednego boksera. Będzie wielu mistrzów i to jest to, co kibice lubią. Pasy nie będą miały tylko jednego właściciela. Nie mogę się doczekać tego, co będzie się działo – powiedział Głazkow. Następnie pogromca Tomka Adamka wypowiedział parę słów o swoim najbliższym przeciwniku.

- Szanuję wszystkich moich rywali. Każdy, kto wchodzi do ringu wykonuje dobrą robotę. Jeśli chodzi o Charlesa Martina, jako boksera, to co mogę powiedzieć? Jest wielkim gościem, do tego mańkutem. Oglądam wszystkie jego walki. On nie jest typowym facetem. On nie jest normalny i dlatego muszę dobierać sparingpartnerów. Dlatego pracuję i przygotowuję się do tej walki – stwierdza Ukrainiec. – Nie mówię, że będę dążył do nokautu. Moim celem nie jest nokaut. Wychodzę do ringu, by walczyć i pokazać wszystkim jak dobrym jestem bokserem. Jeśli nokaut będzie miał przyjść, to przyjdzie – kończy 31-latek.

Przypominamy, że główną walką wieczoru, którą poprzedzi walka Głazkowa z Martinem, jest starcie Artura Szpilki z Deontayem Wilderem o pas WBC. Tę galę w Polsce pokaże stacja Polsat Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: boleslawchrobry
Data: 09-01-2016 01:07:46 
Dużo racji - wielu mistrzów, to lubią kibice, ale takich mistrzów jak Głazkov wątpie, że ktoś chce oglądać.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 09-01-2016 01:15:37 
a już w ogóle jest super, jak jest wielu mistrzów i żaden nie chce ze sobą walczyć.

Właśnie najlepsza sytuacja to taka, w której jeden mistrz ma wszystkie pasy.
Chcesz być mistrzem? musisz walczyć z najlepszym
 Autor komentarza: boleslawchrobry
Data: 09-01-2016 01:33:43 
No ale jeśli pasy mieliby powiedzmy Wilder, Fury, Kliczko, Powietkin, Ortiz i jeszcze walczyliby ze sobą byłoby to lepszą sytuacją niż Kliczko obijający kurdupli, oczywiścia sytuacja hipotetyczna, która się nie zdarzy, ale samo uwolnienie pasów nie jest złe, byle tylko walczyli o nie odpowiedni zawodnicy, a nie tacy jak powyżej. Uczepiłem się tego Głazkova, niby wygrał ten eliminator, ale wcześniej już powinien dostać w dupę, a jakby walczył z Kliczką jak miało być pierwotnie dostałby w papę i nie byłby zapisany w annałach historii boksu jako mistrz HW, a teraz fuksem może tak właśnie być, jest to niesprawiedliwe, bo wiele lepszych zawodników odpadało w przedbiegach, a Głazkov jest tylko solidny. No ale nie ma co biadolić walka się odbędzie, ktoś tam wygra i już później mam nadzieje zakręci się koło tego jakiś Ortiz czy Joshua i wyślą w kraine snów tego przyszlego 'mistrza'.
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 09-01-2016 09:10:13 
Już jest dużo bardziej interesująca, w końcu pojawili się atleci z prawdziwego zdarzenia, a nie pompowani na tłuszczu pseudo ciężcy.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 09-01-2016 10:53:18 
Glazkov wygrywa, Adamek obija jakiegoś kotleta na PBN i wielki rewanż na kolejnej edycji PBN. Tak się robi biznes w boksie. Odgrzewanie kotletów czas zacząć. Niedzielny kibic to kupi.
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 09-01-2016 11:15:41 
Jeśli Głazkow zostanie mistrzem (a raczej zdobędzie pasek, bo wiadomo, że mistrzem nie jest i nigdy nie będzie), to faktycznie będzie dużo bardziej interesująco, bo każdy będzie chciał z nim walczyć, wiedząc, że jest tylko co najwyżej szeroką czołówką.
Głazkow będzie do pokonania przez każdego z topu, dlatego na brak propozycji nie będzie narzekał.

Pytanie tylko, czy będzie "miał jaja",czy w stylu Bumobija będzie kombinował i przynosił wstyd temu sportowi, tej adze?
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 09-01-2016 11:16:34 
*wadze
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 09-01-2016 12:02:08 
Glazkow jesli zdobedzie pasek to szybko go odda..
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 09-01-2016 22:47:27 
Nie doceniacie tutaj Głazkova , a z Martina zrobi za tydzien w ringu pośmiewisko.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.