CRAWFORD I VERDEJO ZNAJĄ JUŻ PRAWDOPODOBNYCH RYWALI

Od kilku dni wiadomo już, że mistrz WBO w wadze super lekkiej Terence Crawford (27-0, 19 KO) oraz Felix Verdejo (19-0, 14 KO) wystąpią 27 lutego na gali w Madison Square Garden Theatre w Nowym Jorku. Powoli rozjaśnia się kwestia rywali obu pięściarzy.

Zgodnie z zapowiedziami Crawford zmierzy się najprawdopodobniej z Henrym Lundym (26-5-1, 13 KO). Walkę zaakceptowała już stacja HBO, która przeprowadzi transmisję z zawodów.

Crawford po raz drugi będzie bronić wywalczonego w kwietniu ubiegłego roku tytułu. 28-latek liczył na mocniejszego rywala, ale Lundy to najlepsza z dostępnych opcji.

Wcześniej podczas gali w MSGT Portorykańczyk Verdejo, jeden z najbardziej utalentowanych na świecie pięściarzy młodego pokolenia, ma się zmierzyć z niepokonanym Brazylijczykiem Williamem Silvą (22-0, 13 KO). Zawodnik z Sao Paulo ma 28 lat i jest klasyfikowany na początku drugiej setki BoxReca. Większość walk stoczył w ojczyźnie, ale na koncie ma też trzy występy w USA.

Konferencja prasowa, na której potwierdzeni mają zostać rywale Crawforda i Verdejo, odbędzie się 12 stycznia w Nowym Jorku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.