GRABOWSKI: W RADOMIU LEŚNIAK KONTRA WRZESIŃSKI

Jak już zapewne wiecie, Mariusz Grabowski kolejną galę organizuje 27 lutego w Radomiu, gdzie w walce wieczoru ma zaboksować Rafał Jackiewicz (47-14-2, 22 KO). Szef stajni Tymex Boxing Promotion myśli jednak również o innych ciekawych walkach, by konkurować z zaplanowaną tydzień wcześniej galą w Legionowie Tomka Babilońskiego.

W Radomiu na pewno pokaże się miejscowy Michał Żeromiński (9-2, 1 KO), choć nie wiadomo jeszcze z kim. Ale prawdopodobnie ciekawszą ofertą dla kibica będzie potyczka dwóch niepokonanych zawodników Grabowskiego - Michała Leśniaka (3-0, 1 KO) z Damianem Wrzesińskim (8-0-1, 4 KO).

Leśniak po szybkim starcie swojej kariery pauzuje już od siedmiu miesięcy. Z kolei "Wrzos" zawiódł pod koniec października, gdy zremisował z doświadczonym Andriejem Staliarczukiem, którego w czerwcu pokonał właśnie Michał. Inna sprawa, że on również miał trudną przeprawę z Białorusinem.

- Powoli nadchodzi czas weryfikacji. Być może w przyszłości między sobą skonfrontuję innych swoich zawodników, na przykład Gerleckiego z Parzęczewskim, czy Siwego z Brzeskim. Póki co jednak chcę walki Michała z Damianem. Jeśli pojedynek będzie się podobał, zawsze przecież mogę zorganizować rewanż - powiedział promotor obu pięściarzy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BGroup
Data: 02-01-2016 21:32:43 
a na trybunach sami ministranci hehe
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.