TOP RANK POTWIERDZA - CRAWFORD I VERDEJO WRÓCĄ 27 LUTEGO NA HBO

Po tym, jak ogłoszono, że to nie Terence Crawford (27-0, 19 KO), lecz Timothy Bradley będzie kolejnym rywalem Manny'ego Pacquiao, grupa Top Rank potwierdziła, że mistrz WBO w wadze super lekkiej powróci na ring 27 lutego w teatrze znajdującym się na terenie Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Nie wiadomo jeszcze, kto będzie rywalem 28-latka. Ceniony Mauricio Herrera odmówił. Propozycji nie przyjęli też Wiktor Postoł i Rusłan Prowodnikow. Pod uwagę branych jest jeszcze kilka nazwisk, w tym Henry Lundy (26-5-1, 13 KO).

Po tym występie - zakładając, że będzie zwycięski - Crawford prawdopodobnie w czerwcu lub lipcu wystąpi ponownie w swoim rodzinnym mieście Omaha, po czym jesienią zaprezentuje się być może na PPV pokazywanym przez stację HBO.

Ta sama telewizja będzie transmitować w tradycyjnym przekazie lutową galę z udziałem Crawforda. Zgodnie z zapowiedziami oprócz Amerykanina wystąpi na niej jeden z najbardziej utalentowanych pięściarzy młodego pokolenia, Portorykańczyk Felix Verdejo (19-0, 14 KO). Na razie nie wiadomo, z kim skrzyżuje rękawice 22-latek z San Juan.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.