NAJLEPSZE NOKAUTY WEDŁUG BOXING NEWS

Jak zawsze pod koniec roku czytelnicy najstarszej gazety bokserskiej, czyli brytyjskiego pisma Boxing News, wybierają najlepsze nokauty. Jak na razie na prowadzeniu (37% głosów) jest Saul Alvarez (46-1-1, 32 KO), który w maju zdemolował Jamesa Kirklanda (32-2, 28 KO). Egzekucja ta miała miejsce na ringu w Houston, gdzie 25-letni "Canelo" w trzeciej rundzie swoim piekielnym sierpowym ściął z nóg starszego o sześć lat czarnoskórego rywala.

Co ciekawe tyle samo głosów oddano także na kreowanego na przyszłego króla wszechwag Anthony’ego Joshuę (15-0, 15 KO) i jego efektowny triumf nad Dillianem Whyte'em (16-1, 13 KO). Kilka tygodni temu w Londynie złoty medalista olimpijski morderczym podbródkowym w siódmej odsłonie wyłączył światło swojemu pogromcy z czasów amatorskich.

Trzecie miejsce na podium przypadnie prawdopodobnie Zolaniemu Tete (22-3, 18 KO), którego marcowy nokaut na Paulu Butlerze (20-1, 11 KO) spodobał się 20% głosujących. Na czwartym miejscu znajduje się utytułowany Miguel Cotto (40-5, 33 KO) i jego czterorundowa brutalna lekcja boksu, jakiej w czerwcu w Nowym Jorku udzielił Danielowi Geale'owi (31-4, 16 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.