WALKA MANSOURA I BREAZEALE'A PRZEŁOŻONA NA 23 STYCZNIA!

Po wielu zawirowaniach dojdzie ostatecznie do spotkania dwóch czołowych "ciężkich" - Amira Mansoura (22-1-1, 16 KO) oraz Dominica Breazeale'a (16-0, 14 KO).

Początkowo Mansour miał spotkać się z Arturem Szpilką, zaś Breazeale z Charlesem Martinem. W międzyczasie okazało się jednak, że Artur wybrał atak na tron WBC, zaś Martin na IBF. Dwaj Amerykanie zostali na lodzie i chciano ich skonfrontować 16 stycznia, notabene na tej samej gali, na której Szpilka zmierzy się z Deontayem Wilderem, a Martin z Wiaczesławem Głazkowem.

Przesyt bogactwa gali na Brooklynie sprawił jednak, że walkę wycofano z rozpiski. Przez tydzień nie wiadomo było, co dalej z tymi zawodnikami. Dziś już wiemy.

Ostatecznie do spotkania między Breazeale'em a Mansourem dojdzie tydzień później niż planowano - 23 stycznia podczas gali z cyklu PBC, tym razem na antenie stacji FOX. Wszystko odbędzie się w hali Staples Center w Los Angeles. W głównej walce wieczoru rękawice skrzyżują Danny Garcia (31-0, 18 KO) i Robert Guerrero (33-3-1, 18 KO).

- To dla mnie świetne wyzwanie, a występ w tej hali w szczytowym czasie antenowym jest spełnieniem moich marzeń. Jestem Kalifornijczykiem i wiem, że muszę wykorzystać okazję i dać dobre przedstawienie. Moim celem jest tytuł mistrza świata wagi ciężkiej, a Mansour stoi mi na przeszkodzie - powiedział Breazeale, olimpijczyk z Londynu w reprezentacji USA.

- Jestem zaszczycony mogąc być częścią takiej gali. Gdy z zawodnika zmieniam się w kibica, jednym z moich ulubionych pięściarzy jest właśnie Garcia - nie ukrywa Mansour.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: AnanRukan
Data: 29-12-2015 23:16:31 
W Rosji to gale robią z pompą, a tu kombinują by przypadkiem za dobry undercard nie był.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.