GŁOWACKI-HUCK WŚRÓD NAJLEPSZYCH WALK WEDŁUG SKY SPORTS

Portal internetowy telewizji Sky Sports wymienia sierpniową potyczkę Krzysztofa Głowackiego (25-0, 16 KO) z Marco Huckiem (38-3-1, 26 KO) wśród najlepszych walk kończącego się roku.

Polak zrobił furorę w pięściarskim świecie, po efektownym pojedynku zwyciężając faworyzowanego Niemca na ringu w Newark. W szóstej rundzie był wprawdzie na skraju przegranej przez nokaut, ale wrócił do gry i w jedenastej sam wygrał przed czasem.

- W jedenastej rundzie nastąpił dramatyczny moment, który długo pozostanie w naszej pamięci - Głowacki rąbnął Hucka lewą kontrą i poprawką prawym posłał mistrza na deski. Wykończenie było chirurgiczne, Głowacki bił na dół, a potem na górę, doprowadzając do przerwania walki - czytamy na stronie Sky Sports.

Potyczka Głowacki-Huck jest jedną z pięciu wyróżnionych przez portal. Inne to Joshua-Whyte, Linares-Mitchell, Martinez-Salido II oraz Ryan-Hibbert.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: amadinho666
Data: 27-12-2015 14:01:25 
Fajna walka, dla nas z wiadomych względów podwójnie. Widać Główka pracuje (dosłownie i w przenośni) ale w ew. rewanżu Krzysiek musiałby uważać bo moim zdaniem złapał Hucka w jego chyba najgorszej formie od dawna (chociaż miewał już gorsze walki)
 Autor komentarza: StewRoid
Data: 27-12-2015 14:54:52 
rewanż wydaje się czymś naturalnym i po jakiejś walce obu zawodników powinno do niego dojść. Moim zdaniem Główka dalej faworytem :) Huck się trochę już wypalił a Krzysiek jest naprawdę dobry. Bardziej obawiałbym się już walki z Cunninghamem. Na punkty z zawodnikiem o takim zasięgu nie ma szans, a nokaut też wcale nie taki pewny. Cunna nie mógł położyć Głazkov.
 Autor komentarza: CELko
Data: 27-12-2015 15:16:27 
Zobaczymy czy Glowacki da rade w kolejnych walkach, musi teraz potwierdzic swoja klase.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 27-12-2015 18:41:33 
Najszczersze gratulacje dla Główki za zdobycie pasa, ale teraz musi udowodnić że nie był to przypadek czyli zrobić obronę z klasowym zawodnikiem.
 Autor komentarza: tomalkowal
Data: 27-12-2015 20:14:16 
jeszcze dzis rano ogladalem powtorke i nie moge sie nadziwic jak on wstal w 6 rundzie i nie dal sie wyboksowac tylko rzucil sie na hucka. przetrwal cala 6 runde i do 11-tej meczyl hucka ciosami na tulow ,zeby skonczyc go sierpowym . dla mnie walka nr 1.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.