PLANY ROMANA GONZALEZA - REWANŻ Z ESTRADĄ I CZWARTA KATEGORIA

Roman Gonzalez (44-0, 38 KO) do niedawna był szerzej nieznanym zawodnikiem, teraz natomiast, szczególnie po odejściu na sportową emeryturę Floyda Mayweathera Jr, wyrasta na wielką gwiazdę rankingu P4P. Pięściarz z Nikaragui rozważa poważnie rewanż ze świetnym Juanem Francisco Estradą (33-2, 24 KO), a także przenosiny do wyższej kategorii, junior koguciej.

28-letni "Chocolatito" piastował już tytuł w wadze słomkowej, junior muszej, a teraz zasiada na tronie federacji WBC wagi muszej. Z kolei Estrada jest mistrzem organizacji WBA i WBO.

- Każdego dnia ciężko pracuję. W tej chwili chcę zmierzyć się z wyzwaniem zdobycia tytułu w czwartej kolejnej kategorii, choć niczego nie biorę za pewnik. Planów i propozycji jest sporo. Tak jak mówiłem, planem jest tytuł w czwartym limicie, prowadzone są jednak również rozmowy w sprawie rewanżu z Estradą. Ja trenuję ciężko jak koń i czekam na rozwinięcie się sytuacji. Dobrych zawodników jest naprawdę sporo i wciąż mam sporo do udowodnienia - nie ukrywa Gonzalez.

Póki co szefowie stacji HBO planują przynajmniej jeszcze raz umieścić "Chocolatito" wspólnie na gali z Giennadijem Gołowkinem. Dotąd Gonzalez dwukrotnie gościł na antenie HBO - w maju i październiku, i w obu przypadkach w walce wieczoru występował właśnie "GGG". Potem kariery obu zawodników mają już podążać swoim własnym torem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: amadinho666
Data: 27-12-2015 13:08:23 
chłop jest napewno w top 5 p4p, niestety walczy w niskich kategoriach dlatego bedzie mu narazie cięzko. Musiałby zrobic to samo co Pac, czyli zdobywać majstra w wyższych kategoriach żeby został zauważony przez większe grono osob niz tylko eksperci...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.