MENEDŻER ODSZEDŁ OD STIVERNE'A. NIE MÓGŁ ZNIEŚĆ KINGA

Camille Estephan, wieloletni menedżer Bermane'a Stiverne'a (25-5-1, 21 KO), postanowił zakończyć współpracę z pięściarzem. Podkreślił, że nic do niego nie ma, ale nie jest w stanie dłużej użerać się z promotorem Kanadyjczyka Donem Kingiem.

- Zrobiliśmy razem wiele dobrego, jestem dumny z tego, co osiągnął Bermane. Wierzę, że nadal jest jednym z najlepszych zawodników wagi ciężkiej na świecie. Ja i Don cały czas się jednak kłóciliśmy. Teraz Bermane będzie mieć więcej spokoju. King mnie nie obchodzi, ale Bermane tak. Powinien mieć kogoś, kto będzie mu doradzać, lecz ja nie mogę pracować z Kingiem. Nie chcę mieć z nim nic wspólnego - przyznał menedżer.

Estephan i King mieli na pieńku od dłuższego czasu, ale ostatnio słynny promotor zaszedł menedżerowi za skórę, kiedy nie wykorzystał okazji i nie doprowadził do walki Stiverne'a z Luisem Ortizem (24-0, 21 KO) na październikowej gali Gołowkin-Lemieux, pokazywanej przez telewizję HBO w systemie PPV. Zamiast tego załatwił Kanadyjczykowi pojedynek z Derriciem Rossym, którego nie pokazała nawet amerykańska telewizja.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 24-12-2015 11:02:51 
King mimo że jednak pare jakichś tam nazwisk w stajni ostatnio miał to zawsze rezygnował z ich pokazywania. Kiedyś był cesarzem promotorów teraz jest na równi pochyłej i to całkiem już nisko... ciekawe co nim kieruje, że mając okazję nie wystawia zawodników na eventach. Golovkin lemieux to była dupna impreza przecież. Zagadka.
 Autor komentarza: jassin
Data: 24-12-2015 11:09:58 
blad w rekordzie Stiverne. wesolych swiat.
 Autor komentarza: CELko
Data: 24-12-2015 11:27:11 
to raczej przepowiednia z tym rekordem
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 24-12-2015 15:29:47 
Odpowiedz jest prosta pewnie jeden z ostatnich bokserów starca, nie wystawił go do Ortiza bo wiedział że tej walki nie wygra i dał buma żeby na Kanadyjczyku jeszcze zarobić i dać mu np później taką walkę za jakiś czas.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 24-12-2015 23:21:41 
King to hiena i sie dziwie że w z tej społeczności afro-amerykańskiej siedzącej w biznesie nikt mu jeszcze łba nie odstrzelił
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.