KAROLINA ŁUKASIK: MOGĘ SIĘ BIĆ Z EWĄ PIĄTKOWSKĄ

- Delikatnie mówiąc nie przepadam za Ewą Piątkowską, dlatego mogę się bić z nią w ringu - mówi była mistrzyni świata Karolina Łukasik (11-1, 3 KO), która już w sobotę spotka się z doświadczoną Bułgarką Borislvą Goranovą na gali BudWeld Boxing Night w Łomiankach.

Pięściarka z Warszawy po siedmioletniej przerwie wznowiła zawodową karierę pod skrzydłami promotora Mariusza Grabowskiego i jego grupy Tymex Boxing Promotion. We wrześniu odprawiła w 26. sekundzie Danutę Kruczek, a tym razem spotka się z weteranką Borislavą Goranovą, dawną rywalką Agnieszki Rylik, która notabene będzie obecna na gali w Łomiankach.

- Jeśli marzę o powrocie na szczyt wagi junior średniej, to jutrzejsze zwycięstwo jest obowiązkiem. A później mogłabym się spotkać na przykład z Ewą Piątkowską. Delikatnie mówiąc nie przepadam za nią, więc możemy się bić w ringu. Ja zejdę do 69 kg, ona jest w półśredniej, więc dwa kilogramy różnicy nie powinny sprawić kłopotu. Za co ją nie lubię? Po prostu denerwuje mnie, nie podobają mi się jej wypowiedzi, bo gada bzdury. I jest zarozumiała - powiedziała Karolina.

W głównej walce wieczoru w Łomiankach jej koleżanka Ewa Brodnicka powalczy o pas mistrzyni Europy w wadze lekkiej z Belgijką Elfi Philips.

- Oczywiście, że trzymam mocno kciuki za Ewę Brodnicką, ale też za Ukrainkę Saszę Sidorenko, która również będzie walczyć na jutrzejszej gali. Nie ma nic lepszego niż mocno rywalizacja na krajowym podwórku. Przez lata mi jej brakowało, bo po odejściu Agi Rylik i Iwony Guzowskiej zostałam sama. Teraz zobaczymy, która z nas jest najlepsza. Na początek ja z Piątkowską - mówi Łukasik.

Sobotnia gala odbędzie się w Hali Sportowej ICDS, ul. Staszica 2. Na ringu zaprezentują się też bokserzy Tymexu - Nikodem Jeżewski, Adam Balski i Robert Parzęczewski oraz Patryk Boruta z teamu Dariusza Snarskiego.

Robert "Arab" Parzęczewski (9-1, 4 KO) spotka się w wadze półciężkiej na dystansie sześciu rund z Węgrem Belą Juhaszem (12-6).

- Każdego przeciwnika należy szanować i każdą walkę traktować jako tą najważniejszą. Już raz popełniłem błąd walcząc z Francuzem i myśląc jednocześnie o kolejnym pojedynku. Więcej tego błędu nie powtórzę. Skupiam się na najbliższej walce i nawet nie zastanawiam się, czy Węgier to jest lepszy czy gorszy zawodnik od tych, z którymi już się mierzyłem. Mam nadzieję, że Bela przyjedzie w dobrej formie i razem pokażemy fajny boks na solidnym poziomie, a ja wyjdę zwycięsko z tej walki - mówi pochodzący z Częstochowy zawodnik.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: maniekz
Data: 19-12-2015 02:38:33 
Ta baba która ułożyła plan taktyczny na "nie walkę" koleżanki?

Klinczowanie i parodia boksu? NIE DZIĘKUJE!

To jest antybosk!
 Autor komentarza: canuck
Data: 19-12-2015 03:15:55 
Victoria Secret anyone!?
 Autor komentarza: tyler
Data: 19-12-2015 03:53:19 
Borislava doświadczona? ha ha, dlaczego wszędzie jest tylko podany rekord lukasik? Ano dlatego że ta borislava dostała łomot cztery razy więcej niż jej wygrane (10/40). Wstyd! I jeszcze wali na Piątkowską, a sama za kreta robiła by potem do robota "ewego" brodnicka lecieć i się przyłączyć.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 19-12-2015 07:11:10 
Łukasik chce walczyć z Piątkowską bo ta jest zarozumiała i gada bzdury? Czy przypadkiem w jej wypowiedzi nie pojawił się błąd? Nie chodziło o to, że Łukasik chce walczyć z Brodnicką? Bo jeśli chce walczyć z zarozumiałym, gadającym bzdury babskiem, to powinna walczyć z striptizerką Brodnicką...
 Autor komentarza: Callisto
Data: 19-12-2015 11:17:28 
doswiadczona Bulgarka :) mam nadzieje ze chodzi o doswiadczenie bokserskie a nie np. nabyte przy zbieraniu grzybow
 Autor komentarza: blingbling
Data: 19-12-2015 11:43:57 
stara rumpla z lukasik niech najpierw walczy z brodnicka a wyhrana z piatkowska
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 19-12-2015 12:47:39 
Łukasik najebałaby i jednej, i drugiej.
 Autor komentarza: Darion
Data: 19-12-2015 14:18:50 
Zajebisty powod podala. Tytanem intelektu to ona nie jest, mistrzem marketingu tez nie. Żalosne.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.