EWA BRODNICKA: SUPER PRZYGOTOWANIA I... SPECJALNE PAZNOKCIE

- Przed walką o mistrzostwo Europy mam super przygotowania i... specjalne paznokcie. Jeśli będzie trzeba, to wydrapię zwycięstwo w Łomiankach - mówi Ewa Brodnicka (9-0, 2 KO), która wystąpi w walce wieczoru podczas sobotniej gali BudWeld Boxing Night organizowanej przez Tymex Boxing Promotion.

O tytuł Mistrzyni Europy w wadze lekkiej powalczy z Belgijką Elfi Philips. Do tego pojedynku przygotowywała się między innymi w Stanach Zjednoczonych z niemieckim trenerem Dominikiem Junge.

- Choroby i kontuzje na szczęście mnie omijają, ale w USA naprawdę było ciężko. W Big Bear Lake dała o sobie znać duża wysokość, na której ciężko się oddycha. Mocno odczuwałam dyskomfort podczas treningów. Myślałam, że po powrocie do Las Vegas będzie lepiej, ale trener Dominik Junge uczulał, że to normalne, że musi przyjść krótkotrwały spadek formy - powiedziała pięściarka stajni Tymex Boxing Promotion.

Jak zapowiadał jej promotor Mariusz Grabowski, w amerykańskich ośrodkach treningowych sparowała z doświadczoną Laylą McCarter i Avą Knight, w której żyłach płynie polska krew.

- Na jednym z ostatnich sparingów poczułam ostry ból w ręce, ale to była kwestia dużej intensywności uderzeń podczas przygotowań. Sparingi miałam dwa razy dziennie i ciosów sporo wyprowadziłam. Miałam tę chwilę kryzysu, trochę popłakałam, ale szybko zakasałam rękawy i wróciłam do pracy. Czasem trzeba pocierpieć, aby były efekty pracy - mówi Ewa.

Szybko złapała dobry kontakt z Ayą Knight, chociaż rywalka po polsku praktycznie nie rozmawia. - Zna tylko pojedyncze słowa, ale już po angielsku mówiła, że chętnie przyjechałaby do Polski na galę organizowaną przez Mariusza Grabowskiego. Więc może w przyszłości walk kobiecych na jednej gali będzie jeszcze więcej niż w Łomiankach, gdzie wystąpią też Karolina Łukasik i Sasza Sidorenko - dodała.

Podczas treningów w gymie Floyda Mayweathera Brodnicka spotkała na przykład Adriena Bronera oraz Michała Chudeckiego. Był też trener i jednocześnie wujek słynnego Floyda Jr.

- Michał udzielał mi wskazówek przed i w trakcie potyczki z Laylą McCarter. To bardzo miłe, że tak się zaangażował w pomoc. Dodał na koniec, że za takie sparingi, to rywalka powinna mi płacić, a nie odwrotnie - mówiła polska zawodniczka.

Ewa Brodnicka nastawia się na bardzo ciężką walkę z Elfi Philips. - Na pewno będzie bardzo dobrze przygotowana fizycznie, kondycyjnie. Będzie chciała doprowadzić do ringowej wojny, a ja muszę zastopować jej zamiary, aby tak boksowała jak ja tego będę chciała. Jeśli będzie trzeba, to wydrapię zwycięstwo na gali w Łomiankach. Przygotowania miałam profesjonalne, zawsze o takich marzyłam, a to zasługa moich głównych sponsorów B.ILO Poland i Syntra Nieruchomości - powiedziała.

EWA BRODNICKA: SERWIS SPECJALNY

Ewa bardzo chwaliła gościnność Amerykanów, choć zdarzyła się jedna wpadka. - W dobrej klasy hotelu były pluskwy. Miejscowi mówili, że to nic strasznego, oni je traktują jak my komary. W ogóle się nie przejmowali - dodała Brodnicka, która na sobotnią walkę przygotowała super formę i nowe czerwone paznokcie z biało-czerwonym godłem. Są krótkie, więc nie będą przeszkadzać w rękawicach bokserskich.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 15-12-2015 22:32:39 
Aha paznokcie no tak bo one są najważniejsze w tej walce, ale jak sie ma taką zawodniczke o pas to można sobie nawet Pani Brodnicka spiłować do zera..
 Autor komentarza: un4given
Data: 15-12-2015 23:09:16 
To Chudecki dalej trenuje w gymie Mayweathera ? Umie się chłopak ustawić xD
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 15-12-2015 23:38:21 
Ewę Brodnicką coraz bardziej się promuje.
A ja im więcej o niej słyszę, tym więcej żywię do niej antypatii.
Dla mnie najlepiej by było, gdyby o niej w ogóle nie wspominać :D
 Autor komentarza: mandaryn
Data: 15-12-2015 23:51:24 
ona staje się coraz bardziej żenująca. tylko lans.
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 16-12-2015 00:02:16 
Teraz znowu mają pecha w Łomiankach, bo niedzielnych kibiców nie interesują jakieś Łomianki i pazury Brodnickiej, a kibice boksu będą oglądać wtedy galę w Manchesterze. Że wiele ciekawszą, nie trzeba chyba dodawać.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 16-12-2015 05:08:28 
Chyba rekord Elfi Philips celowo nie jest podawany, żeby oszczędzić wstydu Brodnickiej. Szkoda, że taka przeciwniczka, bo gdyby była groźniejsza, to z chęcią obejrzałbym, licząc że Brodnicka polegnie. A tak nie ma nawet sensu...
 Autor komentarza: vojtech51
Data: 16-12-2015 06:44:57 
Jakoś kobiecy boks mnie nie wciąga...
 Autor komentarza: odyniec
Data: 16-12-2015 07:28:40 
ona bardziej sie zawsze podnieca tym jak wychodzi w gaciach do zdjec na wadze niz walka
celebrytka promowana na sile

a do tego irytujaca o aperycji pustej idiotki ktora zawsze da dowod swojego pustostanu umyslowego

skad oni wyrwali ta rywalke dla niej ze nawet rekordu sie nie podaje?

zenada grabowskiego twra
 Autor komentarza: Norbert
Data: 16-12-2015 09:56:14 
Za wynik walki z Piątkowską życzę jej tego samego w walce z Philips żeby jej trochę sodówa wyparowała z główki.

Jeszcze NIC nie osiągnęła w boksie a już robi z siebie gwiazdę super formatu.
Gdzie jej tam jeszcze do Laili Ali, Brekhus, Guzowskiej lub Rylik.

daleka droga jeszcze przed nią ale życzę jej pomimo tego SUKCESÓW.
Trzeba też przyznać że : zgrabna, sexi i ładna to naprawdę jest...
 Autor komentarza: odyniec
Data: 16-12-2015 10:05:29 
Norbert

sexi zgrabna i ładna??

hmmmm chyba wyposzczony mocno jestes

ale o gustach sie podobno nie dyskutuje
 Autor komentarza: Bokserskiamator
Data: 16-12-2015 10:38:29 
Jest takie trafne w tym przypadku powiedzenie nie ma brzydkich kobiet tylko takie w które jeszcze nie zainwestowano. Dla tych dla których Pani Ewa jest ładna i sexi polecam obejrzeć zdjęcia np. sprzed 5 lat jak bym się koło takiej obudził to nawet butów bym nie zabierał tylko spier....l na boso;)
 Autor komentarza: blingbling
Data: 16-12-2015 10:42:56 
typowa wioska
 Autor komentarza: odyniec
Data: 16-12-2015 10:56:54 
bokserskiamator

albo wina jest za mało
 Autor komentarza: Bokserskiamator
Data: 16-12-2015 14:39:37 
odyniec
A to już kolejna mądrość ludowa również bardzo trafna;)
 Autor komentarza: tyler
Data: 16-12-2015 18:48:00 
Sorry panowie ale trzeba byłoby się upić solidnie aby móc się przełamać dotknąć ewę, kwestia taka że taka ilość alkoholu spowodowałby chwilowo niemożność, więc jesteśmy chronieni
 Autor komentarza: neurofunkmine
Data: 16-12-2015 19:58:07 
Cycki ma duże, więc pryszczaci onaniści o aparycji szambiarza mają powód do komplementowania. Twarz ma w porządku, gdy jej zrobią mocy make-up, czyli jak większośc kobiet przeciętnych, jednak, w ferworze walki, gdy jest bez chemii na twarzy, to wygląda bardzo przeciętnie. Z racji bycia sportowcem tkanka tłuszczowa na stosunkowo niskim poziomie, co u kobiet zawsze jest plusem, ale zgrabna szczególnie to nie jest. Brak wcięcia w talii też widać gołym okiem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.