KOWALIOW O REWANŻU Z PASCALEM: DOKOŃCZĘ TO CO ZACZĄŁEM

- Chcę pobić go jeszcze wyraźniej, tak by nie było już najmniejszych wątpliwości - nie ukrywa Siergiej Kowaliow (28-0-1, 25 KO) na kilka tygodni przed rewanżem z Jeanem Pascalem (30-3-1, 17 KO). Panowie skrzyżują po raz drugi rękawice 30 stycznia w tej samej hali Bell Centre w Montrealu, gdzie spotkali się po raz pierwszy w połowie marca.

- Pierwszy pojedynek był trudny i popełniłem kilka błędów. Teraz jednak wszystko naprawiłem i chciałbym go zniszczyć jako boksera raz na zawsze. Nie lubię tego jego gadania i przyjdzie mu za to zapłacić w ringu - nie ukrywa rosyjski król nokautu.

Kowaliow zrzuca do limitu wagi półciężkiej od piętnastu do nawet dwudziestu funtów, czyli w granicach ośmiu kilogramów, ale jak sam przyznaje, póki co idzie mu to całkiem sprawnie.

- To nie jest jeszcze trudne do zrobienia. Gdyby było inaczej, już dawno zmieniłbym kategorię na wyższą, jednak czuję się komfortowo w takiej sytuacji. Odwadniam się, a potem bardzo szybko wracam do swojej normalnej wagi - zapewnia "Krusher".

Pascal wciąż deklaruje, że pierwsza walka została zastopowana zbyt pochopnie, a do tego rewanżu przygotowuje się pod okiem sławnego Freddiego Roacha, który ma mu pomóc w zdetronizowaniu wielkiego i znienawidzonego rywala.

- Wszyscy zawodnicy, z którymi miałem do czynienia, są potem skończeni. Zobaczcie co stało się z Sillachem, Cleverlym, Caparello czy Agnew? Gdzie oni teraz są? Ostatnio nie pozwolono mi dokończyć roboty z Pascalem za pierwszym razem i zamierzam to zrobić teraz. On powinien tak naprawdę podziękować sędziemu za to, że uratował mu zdrowie i wciąż żyje. To była naprawdę dobra decyzja, bo w przeciwnym razie spadłyby na niego kolejne bardzo mocne ciosy. Teraz szykują wraz z Roachem jakieś nowe sztuczki na mnie, ale jestem gotowy na wszystko. Z każdym kolejnym pojedynkiem dorastam jako zawodnik, ale sam jestem ciekaw, co teraz, z Roachem w narożniku, Pascal zaproponuje nowego - dodał Kowaliow.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BGroup
Data: 15-12-2015 11:59:18 
Ciekawe jak Pascal psychicznie znosi teksty typu że sędzia uratował go przed śmiercią . Kowaliev ma w sobie coś niepokojąego , uwielbia nokautowac , sprawiac ból rywalowi , ta walka dla kanadyjczka może naprawde źle się skończyc .
 Autor komentarza: cut
Data: 15-12-2015 12:13:26 
dla kazdego faceta dziala taka gadka jak plachta na byka, co tu niepokojacego, facet wygrywa, ale to tylko czlowiek, jak dostanie pare bomb to mu sie przypomni ze mozna kazdego zranic, ja przynajmniej nic nie pokojacego w nim nie widze, pozatym boks jego tez mnie nie zachwyca.
 Autor komentarza: pavlus
Data: 15-12-2015 12:26:26 
Pewnie będzie emocjonująco, ale jednak to mismatch.
 Autor komentarza: Pret
Data: 15-12-2015 12:38:32 
Czyli co ... obskawkiwanie wpie***lu ?
 Autor komentarza: KOSTROMA
Data: 15-12-2015 15:39:04 
Tego typu pogróżki brzmią w ustach Kowaliowa niesmacznie zważywszy na to ,że po jego ciosach już jeden bokser stracił życie.Gość faktycznie wydaje się być trochę dziwny nie przepadam za nim chociaż to świetny pięściarz.
 Autor komentarza: dzejmsblant
Data: 15-12-2015 16:17:47 
W Kowaliowie faktycznie jest coś co budzi niepokój, tym bardziej że od jego ciosów w ringu zginął już jeden bokser... Przypomina mi Maxa Beara z filmu Człowiek Ringu (Cinderella Man)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.