JENNINGS vs ORTIZ W POLSAT SPORT

Miła informacja dla kibiców boksu. W ostatni przedświąteczny weekend kolejna nieprzespana noc. Polsat Sport pokaże na żywo galę z Verony, gdzie w głównym daniu zobaczymy starcie na szczycie wagi ciężkiej pomiędzy Luisem Ortizem (23-0, 20 KO) a Bryantem Jenningsem (19-1, 10 KO).

Dla Kubańczyka będzie to pierwsza obrona pasa tymczasowego organizacji WBA. Z kolei Amerykanin powraca po pierwszej porażce w karierze, ale w konfrontacji z Władimirem Kliczką, któremu urwał kilka rund, zebrał dobre recenzje.

W Veronie pokażą się również Yuriorkis Gamboa, Yunieski Gonzalez, Joshua Clottey czy Nicholas Walters. Początek transmisji od 4:00 na antenie Polsatu Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 14-12-2015 11:19:35 
Świetna gala.
 Autor komentarza: Adih4sh
Data: 14-12-2015 11:20:52 
Za to nie pokazali gali nawet gdzie walczył nasz rodak Master. Cioto się śtało ?
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 14-12-2015 11:41:52 
TVP Sport się stało...
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 14-12-2015 11:51:26 
Liczę na Ortiza By By Jennings.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 14-12-2015 15:29:50 
Polsat ostatnio odpuścił 2-3 dobre imprezy i to z rzędu. Mowa oczywiście o galach Jacobs-Quillin, Joshua-Whyte i Figeroa-De Marco. Te dwie ostatnie imprezy były pokazywane w ostatnią sobotę na TVP Sport. Nie podoba mi się to całe zamieszanie, bo szkoda mi dopłacać do większego pakietu Cyfrowego Polsatu, tylko po to, aby mieć także TVP Sport. Na plus, że galę z Anglii pokazali także na TVP1, wprawdzie retransmisje, ale lepsze to niż oglądanie powtórek walk słabej jakości na youtubie.

Co do gali Jennings-Ortiz, to niestety, ale najprawdopodobniej walki Rosado-Clottey nie pokażą w Polsacie (obym się mylił). Z tego co się orientuję ta walka w Stanach zostanie puszczona w przekazie HBO Latino. A główny przekaz otworzy walka Gamboy z jakimś kelnerem... Dodatkowo gala na Polsacie rozpocznie się dopiero o 4, a biorąc pod uwagę, że main event nie rozpocznie się później jak o 6 naszego czasu, to wątpię, aby w 2 godziny mieli pokazać 4 walki z undercardu.
 Autor komentarza: Woolite
Data: 14-12-2015 15:41:56 
Grzesio Proksa mnie zawiódł jako pięściarz, ale po tej ostatniej gali w TVP Sport uważam, że ma najlepszy komentarz, bardzo merytoryczny, nie stronniczy i do tego elokwentny. Ta stacja, która da mu stały kontrakt naprawdę dobrze na tym wyjdzie.

PS. Już nie pamiętam, kiedy był taki wieczór z boksem. Jak ktoś już napisał - trzeba by ze 3 telewizory powiesić, żeby to ogarnąć. Do tego nokaut co chwila.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 14-12-2015 15:43:32 
Mnie najbardziej interesuje właśnie walka Gabe'a Rosado z Joshuą Clotteyem. Lubię tego twardego skurczybyka z Filadelfii. No i choć Clottey jest strasznie śliski i niewygodny, to jednak nie jest to puncher jak Quillin, czy Lemieux z którymi się mierzył ostatnimi czasy "King". Co więcej Clottey idzie w górę, bo spotkają się w umownym limicie 158lbs. Także ja tutaj liczę na miłą niespodziankę.

Również walkę Waltersa chętnie obejrzę, no i oczywiście main event także :)

W najbliższą sobotę także walka Billy Joe Saundersa z Andym Lee. Jak dotąd to właśnie Polsat pokazywał wszystkie imprezy Franka Warrena. Zobaczymy kto to pokaże :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.