ARUM ZAPRZECZA: NIE MA TEMATU WALKI BRADLEYA Z BROOKIEM

W brytyjskiej prasie pojawiła się informacja o możliwej potyczce na szczycie wagi półśredniej pomiędzy mistrzem organizacji IBF - Kellem Brookiem (35-0, 24 KO), a championem według WBO - Timothy Bradleyem (33-1-1, 13 KO). Promujący tego drugiego Bob Arum odrzuca jednak taką możliwość.

- W ogóle nie ma takich rozmów, nikt z nami się nie kontaktował. W sobotę będę rozmawiał z Timem. Jeśli nie dojdzie do jego spotkania z Mannym Pacquiao, to być może uda się go skonfrontować z Saulem Alvarezem. Ale nie ma tematu walki z Brookiem. Tak to jest z Anglikami, oni tylko gadają i gadają. Poza tym nie ma pieniędzy na takie starcie, bo tu nikt nie zna Brooka - stwierdził szef stajni Top Rank.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: varan
Data: 01-12-2015 10:08:23 
Po odejściu Mayweathera i Pacquiao to właśnie Bradley jest obecnie najlepszym półśrednim. Nie unika wyzwań, walczy z każdym kogo mu dadzą i daje świetne wojny ringowe stawiając wszystko na jedną kartę. Nie mogłem napatrzeć się z zachwytem jak znokautował jako jedyny Brandona Riosa, który jest takim Mariuszem Wachem wagi półśredniej jeżeli chodzi o szczękę.
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 01-12-2015 10:33:57 
Zgodze się. Bradley jest mega niedoceniany od zawsze. Teraz ludzie mówią, że jest u schyłku, a on dalej dominuje i wygrywa.
Wystarczy spojrzeć na jego resume, kto w tej wadze ma tak imponujący rekord przy nazwiskach z jakimi walczył ?
Mam nadzieje, że dojdzie do jego walki z Thurmanem Brookiem lub Khanem.

Ktoś kiedyś fajnie napisał że Bradley to taki Holyfield półśredniej i się pod tym podpisze :D
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 01-12-2015 10:43:03 
Arum sie boi o swoją kure znoszącą zlote jajka , że zostanie ograny przez sprytnego Brooka.
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 01-12-2015 12:48:03 
Bradley po wałku z Pacquiao miał trudny okres. Sympatia kibiców odwróciła się od niego. Jednak szybko udowodnił, że na szacunek zasłużył.

Czy jest najlepszym półśrednim? Jednym z najlepszych na pewno, ale wątpię w jego wygraną np z Thurmanem. Z Brookiem walka byłaby niezmiernie ekscytująca i szkoda, że do niej nie dojdzie (jak mówi Arum). Z Porterem też byłoby ciekawie.
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 01-12-2015 15:22:18 
Bradley moim zdaniem porobiłby Brooka i Portera. Z Thurmanem ciężka walka, ale też wcale nie byłoby na straconej pozycji, Thurman zbierał i miał lekkie problemy z Collazo, ostatnio nie zachwycał, a teraz jeszcze ta przerwa.

Co się tak w ogóle z nim dzieje ?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.