TYSON FURY: BĘDĘ JEGO KONIEM TROJAŃSKIM

- Szczęki nie wyćwiczysz i ona nie będzie lepsza, a co najwyżej z czasem możesz tylko gorzej trzymać cios - przekonuje Tyson Fury (24-0, 18 KO), który zamierza przed czasem rozstrzygnąć dzisiejszy pojedynek z Władimirem Kliczką (64-3, 53 KO).

- Prawda jest taka, że w momencie gdy on cokolwiek przyjmie, od razu jest wstrząśnięty. Otoczył swoją szczękę murami niczym Troja, ale ja będę jego koniem trojańskim. W przeszłości byłem na deskach i czułem się zraniony, ale chodzi o przezwyciężenie krytycznych sytuacji. Ja zawsze wychodziłem z tarapatów. On tego nie potrafi - przekonuje angielski pretendent.

- Jeśli nie zdołam pokonać 39-latka, to będzie oznaczać, że po prostu nie zasługuję na tytuł mistrza świata wagi ciężkiej. Wkroczyłem w szczytowy okres mojej kariery. Bukmacherzy stawiają w stosunku cztery do jednego na moją porażkę, lecz Ali też miał przegrać z Listonem, a Douglas z Tysonem. Tak samo będzie w przypadku naszej konfrontacji - dodał 27-letni Fury.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Arabian
Data: 28-11-2015 14:50:18 
Sporo racji ma Tyson Ali też miał być dosłownie rozjebany i niemiał na rozkładówce jakiś mega rywali ale przyszedł moment weryfikacji i pokazał że jest wielki .Dziś weryfikacja Tyson zobaczymy co potrafi ten cygański król.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-11-2015 14:51:08 
Jeszcze parę godzin i się przekonamy jaki z ciebie koń trojański. Jak przetrwasz do 6-tej rundy to już będzie sukces.
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 28-11-2015 16:06:23 
ali był nie doceniany a dalgas miał zwyczajnie szczęście ze tyson nie przykładał się na treningach + przestał współpracować z kevinem rooneyem i to się nałożyło a co do walki furego z kliczką zdecyduje to anglik jest tak samo mocny w pięściach co w gębie. Dotychcasz przeciwnicy boksowali aż nad to asekuracyjnie bez dużej wolni zwycięstwa więc to pozowało ukaińcowi wchodzi w swój rytm . Na dystans pojedyńczymi uderzeniami nie da się go pokonać tylko przy dużej aktywnośći i płynnym przechodzeniu z obrony w atak i na odwrót . Trzymam kciuki za anglika w końcu bedzie miał okaję pokazać kto jest numerem 1 w HW;]
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 28-11-2015 17:02:18 
i mówi to ten który leżał od ciosu crusera Cunnighamma i Pajkica hehee
 Autor komentarza: Putin
Data: 28-11-2015 18:07:15 
Tyson-betonowa szczęka...po pierwszym soczystym twoje nogi stracą połączenie z głową.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 28-11-2015 19:12:35 
Autor komentarza: Arabian
Data: 28-11-2015 14:50:18
Sporo racji ma Tyson Ali też miał być dosłownie rozjebany i niemiał na rozkładówce jakiś mega rywali ale przyszedł moment weryfikacji i pokazał że jest wielki .Dziś weryfikacja Tyson zobaczymy co potrafi ten cygański król.

tak tylko ali od poczatku byl profi i niszczyl rywali, a tyson walczy jak mu sie chce, mija sie z taktyka, nei przygotowuje sie. Do tej pory wygrywal w uzej mierze dzieki wzrostowi i masie.

Po pierwsze jakim prawem mowi ze kliczko ma slaba szczeke? bo padal po poteznych bombach i to od puncherow? bez jaj.. bardzo solidna szczeka.. sam brewster mowil ze mowienie o szklanej szczece wlada to brednie bo mow ze go naprawde mocno trafial i czysto
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.