JAMES DeGALE: FROCH GO ZACZĄŁ, JA GO SKOŃCZĘ, CHCĘ BYĆ NAJWIĘKSZY

- Ludzie mówią, że to będzie interesujący pojedynek, tymczasem szykuje się jednostronna destrukcja - przekonuje James DeGale (21-1, 14 KO), który w pierwszej obronie tytułu mistrza świata kategorii super średniej według federacji IBF spotka się dziś w nocy z Lucianem Bute (32-2, 25 KO).

- Czuję się jak prawdziwa bestia i pokażę wybuchowy boks, uwierzcie. To może potrwać sześć rund, ale równie dobrze tylko trzy. Posiadam na tyle mocny cios, by go znokautować, ale z drugiej strony mam na tyle wysokie umiejętności, by go spokojnie wyboksować. Kiedy on poczuje mój pierwszy mocny cios, będzie po wszystkim. Zamierzam więc zacząć ostro i wyprowadzać jak największą liczbę uderzeń. Bute jest groźny na środku ringu, lecz narzucę swój styl i na pewno nie dam się wciągnąć w bokserskie szachy. Jestem przekonany, że to mi należy się numer jeden w tej kategorii i mocno wierzę w swoje umiejętności. Swego czasu Froch obnażył jego słabości i naruszył, ja zaś go wykończę - odgraża się mistrz olimpijski z Pekinu.

- To niesamowite, jak sprawy często przyjmują różny odbiór. Jeszcze niedawno byłem chyba najbardziej znienawidzonym brytyjskim pięściarzem. Złoto olimpijskie zdobyłem w Pekinie, tytuł mistrza świata w Bostonie i nie boję się bronić go na terenie rywala. Moim celem jest zdobycie miana najlepszego Brytyjczyka, który kiedykolwiek boksował. Żeby osiągnąć ten status, potrzebuję jeszcze dziesięciu naprawdę dużych walk. Na mojej liście ulubionymi Brytyjczykami są Joe Calzaghe, Naseem Hamed oraz John Conteh. Chcę być zapamiętany tak samo jak oni - dodał DeGale.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 28-11-2015 17:08:42 
GALA W QUEBECU [ James DeGale vs Lucian Bute ; Eleider Alvarez vs Isaac Chilemba ]

Kata walk: http://boxrec.com/show/721315

Z linkami na razie niewiadoma sprawa, bo różne różnie podają początek i nie wiadomo, czy i które będą działać. W międzyczasie się wyjaśni.

3:00 rano http://boxrec.com/show/721315

6:00 rano http://live.realstreamunited.com/static/freepopups/3348081462370550.html

4:00 http://www.vipleague.me/boxing/344300/2/james-degale-vs-lucian-bute-:-ibf-super-middleweight-title-%7C-usa-showtime-%7C-skysports-live-stream-online.html

http://www.vipleague.me/boxing/344300/3/james-degale-vs-lucian-bute-:-ibf-super-middleweight-title-%7C-usa-showtime-%7C-skysports-live-stream-online.html

5:00 rano http://gofirstrow.eu/watch/391375/1/watch-james-degale-vs-lucian-bute.html
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.