MME KOŁOBRZEG 2015: CO I GDZIE DZIŚ OBEJRZEĆ!

Dziś ćwierćfinały Młodzieżowych Mistrzostw Europy. W obu seriach zobaczymy aż pięciu Polaków. Każde zwycięstwo to już pewny medal, więc apetyty mamy spore. Poniżej wszystko co powinniście wiedzieć o dzisiejszych startach.

Pierwsza seria rozpocznie się o godzinie 14:00, druga o 18:00. W sesji południowej wystąpi dwójka naszych - obaj na ringu B. Szósty pojedynek to będzie konfrontacja Karola Kowala (-60kg) z Jamesem McGivernem z Irlandii. Jako dziewiąty zaboksuje Sebastian Wiktorzak (-69kg), którego rywalem będzie Lewis Howells z Walii.

W serii wieczornej uwaga kibiców początkowo skoncentruje się na ringu A. Drugi pojedynek to spotkanie Konrada Kozłowskiego (-75kg) z Władysławem Rolenko z Ukrainy, zaś piąty to starcia w wadze ciężkiej pomiędzy Maćkiem Żurakowskim (-91kg) a Artemem Mikaelianem z Rosji. I szybko trzeba będzie się przenieść na ring B, bo tam w już szóstej walce "wisienka na torcie", czyli potyczka kategorii super ciężkiej i spotkanie dwóch z trzech głównych faworytów - Kamila Mroczkowskiego (+91kg) z Danielem Duboisem z Anglii. Obaj przedwczoraj nie przeboksowali nawet pół rundy, więc nokaut będzie wisiał w powietrzu od samego początku...

A teraz coś dla tych, którzy nie mogą stawić się w kołobrzeskiej Hali Milenium. Relacja z obu ringów będzie przeprowadzana TUTAJ. Ponadto zapraszamy Was na OFICJALNĄ STRONĘ mistrzostw i na konto facebookowe.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: dominikas
Data: 25-11-2015 16:21:11 
Sebastian Wiktorzak - wygrana brawo
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.