MME KOŁOBRZEG 2015: WYGRANA URBAŃSKIEGO, PORAŻKA PLUSKOWSKIEGO

Podobnie jak i wczoraj, póki co dziś również idziemy na "remis". W serii południowej Młodzieżowych Mistrzostw Europy rozgrywanych w kołobrzeskiej Hali Milenium nasi reprezentanci stoczyli dwa pojedynki - jeden przegrany, drugi zwycięski.

Pierwszy do ringu wyszedł Adam Pluskowski (Skorpion Szczecin) w kategorii -52 kg. Walczył dzielnie, pojedynek był w miarę wyrównany, ale jednak Andriej Tiszkowiec z Ukrainy wykazał się większym sprytem i zasłużenie wygrał jednogłośnie na punkty.

Godzinę później między linami zameldował się startujący w wadze -64 kg. Patryk Urbański (Gwardia Wrocław). Jego rywalem był Boriss Batavins z Łotwy.

Patryk wyprzedzał akcje przeciwnika i choć początkowo trochę boksował zbyt siłowo, to już w pierwszej rundzie po mocnym prawym sierpowym doprowadził do pierwszego liczenia rywala na stojąco. W drugiej - tym razem ciosami na korpus przy linach, zmusił sędziego do drugiego liczenia. A gdy w trzeciej odsłonie znów mocno trafił prawą ręką na górę, poprawił na korpus, natomiast arbiter policzył po raz trzeci do ośmiu i zastopował potyczkę.

W serii wieczornej (od godziny 18:00) wystąpią kolejni nasi reprezentanci. Później zaprezentujemy Wam nagrania z dzisiejszych walk Polaków. Zostańcie z nami!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.