'TIGER' POKONAŁ PREZYDENTA POZNANIA PODCZAS CHARYTATYWNEJ GALI

Dwie godziny temu w poznańskim hotelu Novotel zakończyła się kameralna gala "Białych Kołnierzyków" organizowana przez grupę Biznes Boxing Polska. Impreza miała głównie charakter charytatywny, czego dowodem była walka wieczoru pomiędzy Dariuszem Michalczewskim a obecnym prezydentem Poznania Jackiem Jaśkowiakiem.

Imprezę rozpoczęły cztery pojedynki zawodników, którzy zawodowo zajmują się różnymi rzeczami, a boks jest dla nich hobby lub dyscypliną, w której chcieli się sprawdzić. Każdy z nich profesjonalnie przygotowywał się do swojego występu pod okiem szkoleniowców. 

W walce wieczoru Michalczewski skrzyżował rękawice z prezydentem Jaśkowiakiem. "Tiger" pomimo 47 lat i 10-letniego rozbratu z boksem nie wyglądał źle, wręcz przeciwnie, walka była niespodziewanie na bardzo solidnym poziomie. Prawdziwym bohaterem był Jaśkowiak, który kilkakrotnie zaskoczył Michalczewskiego, sam również broniąc się przed ciosami mistrza. W trzeciej rundzie "Tiger" był bliski zakończenia walki przed czasem po celnych uderzeniach na korpus, ale rywal odparł atak i wytrzymał do ostatniego gongu. 

W narożniku Dariusza Michalczewskiego stanął znany i lubiany przez polskich kibiców olimpijczyk z Barcelony Dariusz Snarski, który po walce nie ukrywał, że obaj panowie zrobili na nim dobre wrażenie.

Gala była stricte charytatywna. Podczas imprezy licytowano m.in. sportowe gadżety. Rękawice z podpisem Krzysztofa Głowackiego zostały zlicytowane za ponad 10 tysięcy złotych, największą popularnością cieszyła się koszulka z podpisem piłkarza Bayernu Roberta Lewandowskiego.

Jutro na BOKSER.ORG przedstawimy Wam obszerne materiały z poznańskiej imprezy - walkę wieczoru Michalczewski - Jaśkowiak, rozmowy z "Tigerem", Snarskim oraz Patrykiem Szymańskim, gościem na gali Biznes Boxing Polska. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rufus433
Data: 15-11-2015 01:28:33 
Tiger się dożywotnio skompromitował występami w debatach politycznych gdzie popierał nie wiadomo po co gejów. Coś jak Adamek pitolił o Bogu i kościele, tylko Michalczewskiego trochę żal bo jest o wiele bardziej medialny i elokwentny niż Adamek.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 15-11-2015 01:34:17 
ADAMKA nie ma bo....jest Szpila
Tigera bo ..........jest BLACK
 Autor komentarza: rufus433
Data: 15-11-2015 02:03:53 
BOXER- zasadniczo tak, natomiast Szpilka odrzuca potencjalnych fanów sposobem zachowania, ale coś tam może jakieś czołówki, dobre walki etc.

Fajni bokserzy (z tych znanych) to:
Fonfara - przyznał się do dopingu w jakimś tam wywiadzie
Saleta - idol w każdym calu
Proksa - dużo osiągnął, mało ale z sensem gada
Głowacki - skromność i zadziwiająca siła
Masternak - pracowitość, umiar, wypośrodkowanie wszystkiego

Jest ich znacznie więcej.
 Autor komentarza: matd
Data: 15-11-2015 02:07:16 
Caly czas sie kompromituje..

A te jego opinie/diagnozy sa bezpodstawne i bezczelne.. Juz nawet nie patrze na kulisy tego ,ze walczyl pod niemiecka flagą,czyli nie jest polskim mistrzem świata..Patrze na to ,ze potrafi tylko wszystkich w okol krytykowac i nic wiecej...Jeszcze te gwiazdorzenie ? A tak naprawde sam nie ma nikogo wielkiego w RESUME.....
 Autor komentarza: rufus433
Data: 15-11-2015 02:15:54 
Jezu kiedy zrozumiecie, że Michalczewski ma kompleks Gołoty. On osiągnął wszystko a Gołota nic. Michalczewski na prezydenta, skoro liroj może być posłem. Jak to pisał cop "lol"
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 15-11-2015 02:48:31 
@rufus433
Saleta to idol w każdym calu, wg Ciebie? Przecież to głupek, bokserskie dno. Taka chorągiewka. A jeszcze jak zachęcał do głosowania na zdrajcę Komorowskiego, to już całkiem się skompromitował.
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 15-11-2015 06:51:44 
Joanna Jędrzejczyk wygrała wyraźnie, a Ronda Rousey ośmieszona.
Nareszcie, bo to była parodia - dziewczyna jednego chwytu.
 Autor komentarza: rufus433
Data: 15-11-2015 10:51:39 
-AutorKomentarza
zapomniałem dostawić takiego oto znaczka ;) przy tym wpisie o Salecie. Bynajmniej jednak nie uważam go za głupka. Tak to już jest, że wchodząc w politykę nie da się nie zanurkować w gównie.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 15-11-2015 11:01:48 
Wielki SZACUNEK dla Dariusza Michalczewskiego za to com robił w ringu i za to co robi obecnie!
 Autor komentarza: CELko
Data: 15-11-2015 12:01:46 
Myślałem, że Prezydent zada więcej ciosów na korpus i alkohol zejdzie z Darka.No ale niespodzianka.
 Autor komentarza: Woolite
Data: 15-11-2015 12:57:57 
Promocji gejowskiego boksu nie było?
 Autor komentarza: golabek
Data: 15-11-2015 14:00:10 
Mi osobiście bliżej do poglądów Tigera(choć święty nigdy nie był, zwłaszcza po pijaku - np akcja z Reksem w Sopocie) niż Adamka ale obu lubię i uważam że zasługują na szacunek. Tiger był dobry ale nie najlepszy bo wtedy najlepszy był RJJ. Moim zdaniem RJJ robił Tigera przynajmniej na punkty. Na szacunek póki co to nie zasługuje Szpila, który tylko gada a nic jeszcze nie osiągnął. Saleta, choć go lubię, to kolejny taki mądraliński bez znaczących sukcesów.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 15-11-2015 14:12:45 
goląbek ...pochwal sie swoimi sukcesami a pozniej oceniaj innych.Wszyscy pięściarze ktorych wymienileś zaslugują na wielki SZACUNEK!
 Autor komentarza: golabek
Data: 15-11-2015 14:42:34 
Przepraszam bardzo, to jest forum dot pięściarstwa, co tu robimy? Oceniamy innych czy to się komuś podoba czy nie. W mojej pracy, kiedy jestem taką mini publiczną osobą też ciągle jestem oceniany przez innych, choć nie są oni tej samej profesji jak ja. W przypadku osób publicznych, my kibice też jesteśmy niejaki ich pracodawcami, choćby kupując PPV. Nie mogę oceniać bo sam nie jestem pięściarzem? Idąc tym tokiem ogóle nie byłoby dziennikarstwa. Co do szacunku, uważam że naprawdę nie mam za co szanować Szpilki.
 Autor komentarza: starycap
Data: 16-11-2015 16:00:41 
Gołąbek

A czym Ci dokuczył ten paskudny Szpilka
A czy twarzą w twarz byś mu nagadał ?
A pod celą gdybyś niechcący się znalazł razem z nim to też byś go nie szanował.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.