COTTO-ALVAREZ: PROMOTORZY ZAŁOŻYLI SIĘ O 100 TYSIĘCY DOLARÓW

Bogaci panowie potrafią się zabawić, ale dopóki bawią się w ten sposób, wszyscy powinni być zadowoleni. Zarówno Oscar De La Hoya jak i Shawn Carter, znany światu jako sławny raper Jay Z, są tak pewni wygranej swojego zawodnika, że zdecydowali się na spory zakład.

De La Hoya jest promotorem Saula Alvareza (45-1-1, 32 KO), natomiast Jay Z Miguela Cotto (40-4, 33 KO). Do ich potyczki dojdzie w przyszłą sobotę w Las Vegas.

De La Hoya i Carter założyli się o 100 tysięcy dolarów! Suma zostanie jednak przeznaczona na cele charytatywne. Jeśli zwycięży Cotto, szef stajni Golden Boy Promotions wpłaci tę sumę na konto Shawn Carter Foundation. Jeśli natomiast górą okaże się Alvarez, Jay Z zasili fundację do walki z rakiem. Cel szczytny, więc niech się panowie zakładają jak najczęściej...

Przypomnijmy, że stawką konfrontacji Alvareza z Cotto będzie należący do tego drugiego tytuł mistrza świata wagi średniej według federacji WBC. Mimo tego pojedynek odbędzie się w umownym limicie 155 funtów, czyli 70,3 kg.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 12-11-2015 16:49:43 
Cotto polegnie z kretesem coś na wzór jak z walki z Pacquiao. Alvarez to wygra na 99% chyba ze zdarzy się cud
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 12-11-2015 17:38:48 
mogli zalozyc sie o orenzade na miejscu...
 Autor komentarza: rogal
Data: 12-11-2015 17:43:12 
Również moim zdaniem Avarez go porozbija.

Cotto jest rozbity, będzie czuł ciosy Canelo.

Pozdrawiam
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 12-11-2015 18:04:18 
Canelo to faworyt, ale ja nie będę o ogóle zaskoczony jeśli Cotto wygra. Cotto to naprawde kozak, ma ogromne umiejętności i z nikim nie należy go przekreślać.
 Autor komentarza: F30
Data: 12-11-2015 18:45:13 
na orgu też będzie wielki zakład @roycer założy się z @barkleyem o tygodniowy zapas browara lol
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 12-11-2015 19:02:54 
Obejrzałem wczoraj ponownie walkę Cotto z Martinezem i Cotto z Gealem i muszę przyznać, że Portorykańczyk boksował kapitalnie. Nie da się tego porównać do walki z Troutem, gdzie próbował coś na siłę, gdzie nie miał luzu ani pomysłu.

Potem obejrzałem walkę Alvareza z Jose Cotto, który ma bardzo podobny styl do brata, i Alvarez miał z nim duże problemy. Dużo zbierał, w pierwszej rundzie bliski porażki przez nokaut. Dawno temu, ale było.

Nie za dobrze o Alvarezie świadczy również pojedynek z Mayweatherem. Mistrz Las Vegas już był stary, wkrótce Maidana go zlał, a tutaj jakiś taki niemrawy ten Saul był. Nie przegrał do zera jak niektórzy idioci powtarzają, ale ani razu nie postraszył ściemniacza z Las Vegas, dawał się łatwo oszukiwać, nie potrafił dostatecznie przyspieszyć.

Nie wiem czemu na podobnej zasadzie miałby się nie dać oszukać przez Cotto. Cotto jest lekki na nogach, lepszy technicznie. Alvarez nie pociśnie go jak Margarito, bo nie ma takiej kondycji. Jak Cotto nie wyłapie czegoś mocnego, czegoś co wybije go z rytmu i postraszy, to po prostu to wygra i nie będzie w tym nic zaskakującego.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 12-11-2015 19:29:58 
Nie wiem czemu tak wiele osó widzi w Canelo faworyta. Gość nie ma tego "czegoś", co i owszem ma Cotto. Poza tym mam wrażenie, że to jednak Cotto ma silniejszy pojedynczy cios.
 Autor komentarza: trucker
Data: 12-11-2015 20:07:13 
Alvarez na PKT przez wałek albo Cotto nieznacznie na punkty...

Ja stawiam na Cotto ale pożyjemy zobaczymy...
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 12-11-2015 20:24:13 
Wszystko fajnie i pięknie, ale kiedy POLSCY KIBICE ZOSTANĄ POINFORMOWANI, KTÓRA TELEWIZJA POKAŻE TĄ WALKĘ U NAS W KRAJU NAD WISŁĄ? Do walki pozostało raptem dziewięć dni, a wciąż niewiadomo czy będziemy mogli to obejrzeć na Polsacie Sport. Kanale, który podobno miał zacząć odpuszczać ostatnimi czasy boks, ale dla tych największych imprez miały być wyjątki i wciąż te największe eventy miały być pokazywane na antenie Polsatu. Ja sobie nie wyobrażam, aby tą galę miała pokazywać TVP Sport, FightKlub czy też NC+...

Druga sprawa Kliczko-Fury już 28 listopada i póki co też cisza.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 12-11-2015 20:56:38 
Sprawdziłem przed chwilą program TV i jest anonsowana gala Cotto-Canelo w Polsacie Sport w nocy z 21 na 22 listopada od 2:00. Tak więc wszystko powinno być zgodnie z planem. Mam nadzieję, że będzie komentował Andrzej Kostyra z Andrzejem Gmitrukiem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.