CHAVEZ JR CHCE WRÓCIĆ DO ROACHA

Zmieniający trenerów jak rękawiczki Julio Cesar Chavez Jr (49-2-1, 32 KO) może niebawem wrócić pod opiekę Freddie'ego Roacha. Jak mówi słynny "Cesarz", ojciec Meksykanina, Julio zatęsknił za treningami w kalifornijskim gymie Wild Card.

Roach przygotowywał Chaveza Jr do siedmiu walk. Ostatnio jednak junior pracował z Robertem Garcią, a jeszcze wcześniej z Joe Goossenem, z którym się rozstał po zaledwie jednej potyczce, przegranej z Andrzejem Fonfarą. Wygląda na to, że Garcię może spotkać podobny los.

- Julio czuje, że potrzebny jest powrót Roacha. bo on wydobywa potencjał, szybkość, coś ekstra. Garcia to świetny trener, ale brakuje mu trochę charakteru - stwierdził podczas konwencji WBC w Chinach Julio Cesar Chavez Sr.

Roach ma teraz dużo na głowie - 21 listopada jeden z jego najważniejszych podopiecznych Miguel Cotto (40-4, 33 KO) skrzyżuje rękawice w hitowej walce z Saulem Alvarezem (45-1-1, 32 KO). Meksykanie nie będą się zatem teraz narzucać, ale po pojedynku w Las Vegas chcą omówić z Roachem ewentualną współpracę. "Cesarz" podkreśla, że żaden z trenerów nie działał na jego syna tak pozytywnie jak Amerykanin.

- Chciałbym powrotu Freddie'ego, ponieważ on wnosi dyscyplinę. Jego trzeba się słuchać, bo jak nie, to wiesz, co cię spotka - stwierdził.

Chavez Jr ma wrócić na ring w lutym lub marcu. Jego rywalem będzie prawdopodobnie mistrz WBC w wadze super średniej Badou Jack (20-1-1, 12 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: odyniec
Data: 05-11-2015 12:48:13 
jakos mam wrazenie ze Roach nie przyjmie go ponownie on ma juz dosc swoich podopiecznych
 Autor komentarza: HAMMERFIST
Data: 05-11-2015 12:50:01 
Chavez,to leń jadący po nazwisku tatusia.Rekord budował na murarzach(serio jego rywale łączyli prace z boksem)

Jego forma pomiędzy walkami jest taka,ze moze przyjmować...

https://www.youtube.com/watch?v=LBPeKADIrIc
 Autor komentarza: jassin
Data: 05-11-2015 13:23:08 
e tam. walczy widowiskowo i ma betonowa szczeke.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.