GONZALEZ W LUTYM ZUNIFIKUJE PAS IBF, A DOPIERO POTEM ESTRADA?

Roman Gonzalez (44-0, 38 KO) w kolejnym starcie prawdopodobnie spróbuje zunifikować swój pas WBC wagi muszej z tytułem federacji IBF należącym do Amnata Ruenroenga (16-0, 5 KO).

Świetny "Chocolatito" poinformował o tym media w swojej ojczyźnie. Do takiej konfrontacji miałoby dojść w lutym przyszłego roku. A jeśli wszystko poszłoby zgodnie z planem, wówczas kolejnym skalpem mógłby być oczekiwany rewanż z Juanem Francisco Estradą (33-2, 24 KO) za świetną walkę sprzed trzech lat. Meksykanin wtedy przegrał na punkty, lecz dziś zasiada na tronie organizacji WBA i WBO.

- Zarówno ja jak i Ruenroeng jesteśmy świetnymi zawodnikami, lecz tylko jeden z nas mógłby przedłużyć swoją serię zwycięstw. A po tym pojedynku mógłbym się zmierzyć w rewanżu z Estradą. Przyszły rok będzie najlepszym w mojej dotychczasowej karierze - przekonuje Gonzalez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 02-11-2015 00:05:41 
Trudno się dziwić Gonzalezowi - w walce z Ruenroengiem będzie żelaznym faworytem, z Estradą nawet niekoniecznie faworytem, a jeśli już, to minimalnym.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 02-11-2015 08:11:30 
krol P4P z jednym pasem choc w jego wadze jest mistrz zunifikowany
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 02-11-2015 08:42:18 
Świetna decyzja ze strony Gonzaleza. Najpierw zunifikuje pas IBF, a potem rewanż z Estradą o niekwestionowane mistrzostwo muszej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.