HEARN: TYLKO ZA GOŁOWKINA FROCH DOSTAŁBY TYLE, ILE ZA GROVESA

Eddie Hearn już nie raz próbował nakłonić Carla Frocha (33-2, 24 KO) do powrotu, lecz "Kobra" delektuje się sportową emeryturą. Czy jest jakaś szansa na powrót wielkiego mistrza kategorii super średniej? Szef stajni Matchroom Sport ma nadzieję, że być może pretekstem będzie osoba Giennadija Gołowkina (34-0, 31 KO), lidera wagi średniej. Ale jednocześnie dodaje, iż trudno będzie przekonać 38-latka z Nottingham.

- Carl waży obecnie prawdopodobnie w granicach 80 kilogramów. Problem jest inny. Za obie walki z Grovesem on zarobił tyle, że każda kolejna oferta to co najwyżej połowa tamtych sum. Jedynie gaża za Gołowkina mogłaby się równać z tamtymi wypłatami - stwierdził promotor angielskiego wojownika.

- Rozmawialiśmy nie raz o tym pojedynku. Wydaje mi się jednak, że Froch stracił już teraz trochę chęci i zapał. Nawet krótka przerwa wszystko zmienia. Jak kiedyś mądrze powiedział Marvin Hagler, ciężko jest wstać o świcie i biegać, jeśli śpi się w jedwabnych piżamkach - dodał Hearn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 20-10-2015 21:36:45 
Carl wybrał idealny moment na zakończenie kariery..
Osobiście nie chciałbym, aby wrócił do boksu. Swoje zrobił i to z nawiązką. Walka z Gołowkinem to byłby dla mnie koszmar, bo zarówno Anglika jak i Kazacha uwielbiam..Byłbym krótko mówiąc rozdarty..
 Autor komentarza: trucker
Data: 20-10-2015 21:44:59 
MLJ..

Pełne poparcie...

Ale z drugiej strony to mogła by być niesamowita walka moze nawet najlepsza w ostatnich latach....

Ale ja jestem też zdania że lepiej niech już nie wraca...
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 20-10-2015 21:46:17 
Dokładnie Niech Carl nie wraca w dobrym momencie powiedział stop , swoją droga duża stracił Super średnia jak nie ma takich wojowników jak Froch i Kessler a są przecietni Mistrzowie jak Bodu Jack , Czudinow itp
 Autor komentarza: Callisto
Data: 20-10-2015 21:49:49 
Golowkinowi nikt nie jest w stanie zagrozic. Powinien zmienic pseudonim na triple RZ od Rzeznik.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 20-10-2015 21:56:52 
Gołowkin to zabójca o twarzy dziecka,Instynkt Killera ringowego on i Kovalev to niesamowici panczerzy jakby z innej planety naznaczeni przez Boga.
Do tego GG to przesympatyczny ułożony uśmiechnięty facet.
wole oglądać takich panczerów niż świetnych defensorów nudziarzy ja floyod czy Ward
 Autor komentarza: Kasandr
Data: 20-10-2015 21:57:33 
Też sądzę,że Froch swoje już zrobił.
Jeśli dobrze zainwestował, to szkoda zdrowia.
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 20-10-2015 22:02:33 
Vitalij71
A ja na odwrót, każdy ma coś innego.

GGG daleko do statusu Frocha.
jak na razie na rozkładzie asów nie widać.

Nie twierdzę że Gienek nie jest wybitny, owszem jest ale niech pokona kogoś wybitnego to wtedy bedziemy się rozpływać nad nim.

na razie Kanadyjczyk był tylko dobrym zawodnikiem z wakującym pasem.
Fakt brakuje wyzwań, może do Lary raczy wyjść (w co wątpię).
 Autor komentarza: Matys90
Data: 20-10-2015 22:43:15 
Froch choćby był w prime, to zawsze można by powiedzieć, że idealnie pasuje Gołowkinowi :P Co byłoby zasadniczo stety-niestety prawdą. A Froch wyciągnięty z emerytury zostałby uznany już w ogóle za promocję w rodzaju Pacquiao-De La Hoya ;)

Tak sobie jednak ostatnio myślałem przez chwilę o sytuacji Gienka i fajnie by jednak było, żeby wyskoczył chociaż epizodycznie do super średniej i sprawdził się z jakimś DeGale czy Badou Jackiem. Zwłaszcza, że jeden i drugi powinni być skłonni zaryzykować z uwagi na to, że sami specjalnie nie mają takiej pozycji, żeby odcinać kupony za samo swoje nazwisko. A na marginesie, to wciąż martwi mnie też, że Ward jakoś ani be ani me w stosunku do tych aktualnych mistrzów jego kategorii i zamiast tego serwują nam jakiegoś Murdocka.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 20-10-2015 23:07:13 
Froch zbił już tyle ciosów głową, że ma tam niezłą jatkę.
Dlatego zakończył karierę.
Posłuchał lekarza i dobrze zrobił.
Zdrowia nie kupi za pieniądze.
Przynajmniej ulżyło tym co siedzą w pierwszym i drugim rzędzie bo ta jego żonka to darła japę na pół hali...

GGG by rozbił Frocha. Szczególnie że Froch miał opuszczoną lewą rękę i prawe sierpy i proste wchodziły tam jak w masło...
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 20-10-2015 23:08:11 
Zupełnie nie rozumiem po co w ogóle newsy typu walka Mayweather - Gołowkin, czy Froch - Gołowkin. Przecież oni są już na emeryturze. Gdyby do walki miało dojść, to ani Mayweather, ani Froch na emeryturę by nie szli. Teraz jest pewne, że do tych walk nie dojdzie.
Po co to wszystko? Żeby sobie poplotkować o dupie marynie?

Kiedyś Dmitrij Pirog zapowiadał się świetnie. Jako jednemu z nielicznych dawano mu szanse z Gołowkinem. Niech może uda się jakiś paparazzo do Rosji, poszuka go i zapyta, czy może na Gołowkina da się skusić na kontynuowanie kariery :D
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 20-10-2015 23:21:28 
Tematy zastępcze jak w dzisiejszej debacie xD

A tak na serio to Froch wygrał II walką z Grovesem wszystko co było do wygrania. Szacunek (nawet sceptyków), ogromną kasę, rozgłos i wręcz w wymarzonym stylu mógł sobie przejść na emeryturę jako zwycięzca.
Zbyt dużo by stracił gdyby dostał łomot (co było możliwe) od Gołowkina w tym wieku i w takim momencie kariery.
Nic tylko podziwiać i życzyć powodzenia w grzaniu tej piżamy ;D
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 21-10-2015 06:16:22 
GOLOVKIN TO BESTIA. NIKT NIE JEST W STANIE MU ZAGROZIĆ I NIGDY NIE BĘDZIE. TO NAJLEPSZY BOKSER NA GLOBIE NIEKWESTIONOWANY NUMER 1 P4P, NAJMOCNIEJ BIJĄCY, NAJLEPSZY TECHNICZNIE, NAJODPORNIEJSZY I NAJSZYBSZY W BIZNESIE.
CO WY MOŻECIE WIEDZIEĆ O BOKSIE WSADZCIE SOBIE W TYŁEK TE SWOJE SŁIT SAJENS BO GGG NOKAUTUJE MOYWEATHERA I WARDA TEJ SAMEJ NOCY W 2 RUNDY BO TO NUDZIARZE BEZ OBRONY I SZCZEKI.
DODAM TYLKO ŻE GGG TEJ SAMEJ NOCY MÓGŁBY POBIĆ JESZCZE RIGO, KOWALIOWA A NA KONIEC KLICZKE ALE TO JUŻ PEWNIE ZAJEŁOBY MU 3 RUNDY.
FROCH ZAPEWNO UCIEKAŁ GDZIE MOŻE ŻEBY NIE WALCZYĆ Z 2 RAZY MNIEJSZYM GOŚCIEM Z NIŻSZEJ KATEGORII. ALE CO TAM TO PRZECIEŻ GGG.

A TEN KTO SIE NIE ZGADZA TO LAIK NIE ZNAJACY SIE NA BOKSIE BO JAK WIADOMO KAŻDY NORMALNY CZŁOWIEK WOLAŁBY PATRZEĆ NA GIENKA NIE TYLKO W RINGU, ALE TAKŻE POZA NIM.

Pozdrawiam :)
 Autor komentarza: przemyto
Data: 21-10-2015 08:42:53 
Szanuje obu tych piesciarzy, Froch naprawde pokazal wielka klase w swoich pojedynkach. Dla niego walka z GGG to bezsens. Nie ma sensu, żeby wracal po prostu, niech cieszy sie zarobionymi pieniedzmi
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 21-10-2015 09:37:12 
hayabooza

Doskonałe podsumowanie psychofanów Gołowkina:D Mam nadzieję, że jak już opadnie kurz po Gołowkin v Lemieux, to znów będzie można normalnie konwersowac na orgu, bo póki co, to pod każdym tematem o Kazachu dzieje się jakaś komedia, a wielu użytkowników, jak to ujął Nietrzeźwy zdaje się dławic jajami Kaazcha.
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 21-10-2015 11:09:36 
No niestety (albo stety) tak jest, że ludzie, którzy znają się na boksie, widzą klasę Gołowkina, widzą, że trudno u tego pięściarza znaleźć słabe punkty, że trudno znaleźć rywala, który może z nim konkurować (nie mówiąc o pokonaniu go), że to pięściarz wielkiej klasy itd. Ludzie widzą to i o tym piszą.
Niestety niektórzy te chłodne oceny odbierają jako jakieś uwielbienie, czy przecenianie tego znakomitego pięściarza.
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 21-10-2015 11:24:38 
Żeby nie było, ja nie mam nic do Gienka nie podważam jego klasy, doceniam umiejetności i szanuje jako mistrza. Ale to co ludzie wypisują w komentach zestawiając GGG z kolejnymi rywalami i typując kolejne KO dawane przez Kazacha jest po prostu zabawne :)
Z jednej strony piszecie, że GGG demoluje kolejne wielkie "TESTY", a z drugiej, że nie ma dla niego konkurencji w średniej.

Niech pójdzie w góre, zacznie walczyć z zawodnikami bijącymi równie mocno co on i dalej wygrywa, wtedy będzie można go stawiać na piedestał legendy. Ludzie piszą o osiągnięciach, ale gdzie są jego osiągnięcia przy Royu, Hopkinsie, Oscarze czy innych legendach? On przy nich jest narazie NIKIM, a ludzie dyskredytują ich osiągnięcia na rzecz...no właśnie czego ?
Poczekamy pożyjemy zobaczymy. Narazie się tak nie podniecajcie.
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 21-10-2015 12:31:21 
hayabooza
Kto i gdzie dyskredytuje osiągnięcia Roya, Hopkinsa, czy De La Hoi?
Pytam, bo niczego takiego nie zauważyłem
 Autor komentarza: trucker
Data: 21-10-2015 18:29:33 
hayabooza
A TEN KTO SIE NIE ZGADZA TO LAIK NIE ZNAJACY SIE NA BOKSIE BO JAK WIADOMO KAŻDY NORMALNY CZŁOWIEK WOLAŁBY PATRZEĆ NA GIENKA NIE TYLKO W RINGU, ALE TAKŻE POZA NIM.
x
x
x
Po za ringiem to ja jednak wolałbym patrzec na kobiety niż na GGG:)Zresztą mam zupełnie więcej zainteresowań niz patrzec na GGG po za ringiem i lukać co robi:)...Ale w ringu co racja to racja...świetnie sie go ogląda...
 Autor komentarza: trucker
Data: 21-10-2015 18:31:36 
hayabooza...

Wiem sarkazm...:)

Pozdrawiam również..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.