KONTUZJA ŻEBER WYKLUCZY KELLA BROOKA Z TRZECIEJ OBRONY

Kontuzja żeber wykluczy Kella Brooka (35-0, 24 KO) z trzeciej obrony tytułu mistrza świata wagi półśredniej według federacji IBF. Rywalem Anglika w następną sobotę miał być Diego Gabriel Chaves (23-2-1, 19 KO).

To był jeden z ostatnich sparingów. Wszystko wydawało się już być na ostatniej prostej, a jednak... Pojedynek prawdopodobnie zostanie przesunięty na koniec roku, choć ostateczną diagnozę wydadzą wkrótce lekarze.

Pomimo wypadnięcia z rozpiski głównej gwiazdy, gala w Sheffield zostanie utrzymana. Teraz w walce wieczoru wystąpi Chris Eubank Jr (19-1, 14 KO).

- Wszystko wydarzyło się podczas wczorajszego sparingu, a Kell większość dnia spędził w szpitalu. Oczywiście był trochę przybity, lecz naprawdę nie można było go dopuścić do tego starcia. Spróbujemy przesunąć tę walkę na koniec roku - potwierdził Eddie Hearn, promotor imprezy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: clyde22
Data: 16-10-2015 18:16:00 
Oj chyba gala nie dopięła się finansowo po tym jak Hearn został zmuszony do rezygnacji z PPV wskutek przełożenia Kliczko vs Fury. Pewnie podepną teraz Kella pod 28 listopada bądź galę Joshuy. Jakiś uraz być może jest, ale nie sądzę, by to był główny powód.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.