GARGULA CHCE POMŚCIĆ PARZĘCZEWSKIEGO, A POTEM SIEBIE SAMEGO

- Wracam powoli do zdrowia. W poniedziałek idę na badania kontrolne i jeżeli nic nie ulegnie pogorszeniu, to w następnym tygodniu wracam na salę treningową - zapowiada Tomasz Gargula (17-1-1, 5 KO), który ma ambitne plany, by pod koniec roku zmierzyć się z niedawnym pogromcą Roberta Parzęczewskiego, Francuzem Jessym Luxembourgerem (7-0, 3 KO).

- Nie potrzebuję toczyć pojedynków na przetarcie. Chcę mierzyć się z możliwe jak najlepszymi rywalami. Idealny dla mnie byłby ten Francuz, który w czerwcu dość nieoczekiwanie pokonał Roberta. Wszystko zależy oczywiście od mojego promotora Mariusza Grabowskiego. Jeżeli udałoby się mu sprowadzić go po raz kolejny do Polski, byłbym mu za to naprawdę wdzięczny. Dobra informacja jest taka, że zaboksuję tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, a jak nie, to w najgorszym razie na początku przyszłego roku - zdradził popularny "Tomera", który w ostatni weekend września podczas gali PBN w Łodzi przegrał z dużo lepiej dysponowanym tego dnia Maciejem Miszkiniem (18-3, 5 KO). W czwartym starciu interweniował sędzia, przerywając tą nierówną walkę. Pięściarz z Nowego Sącza tłumaczył potem, że powodem gorszej formy była anemia, z jaką zmagał się po opuszczeniu zakładu karnego. I zapewniał, iż gdyby był w w pełni zdrowy, to pojedynek wyglądałby zupełnie inaczej.

- Tamtego wieczoru byłem bardzo osłabiony. Krótka rozgrzewka przed walką spowodowała u mnie duże zmęczenie. Ledwo doszedłem do ringu. Musiałem jednak walczyć, ponieważ trzeba za coś żyć. Boks to jedyne źródło mojego utrzymania. Zdawałem sobie sprawę na co się piszę. Byłem świadomy tego, że walczę chory. Jestem przekonany, że gdybym bił się w pełni sił, to walka miałaby zupełnie inny przebieg. Ja bym ją po prostu wygrał - przekonuje zawodnik.

- Rozmawiałem z panem Marianem Kmitą i są podobno szanse, żeby w przyszłym roku zorganizować starcie rewanżowe. Jeżeli do niego dojdzie, wówczas pokażę Maćkowi swoje prawdziwe oblicze - dodał Gargula.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 12-10-2015 19:48:35 
Co za typ...
 Autor komentarza: CELko
Data: 12-10-2015 19:53:22 
Chce po prostu zarabiac stad takie a nie inne slowa.
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 12-10-2015 19:58:51 
Rewanż nie ma sensu.
 Autor komentarza: rogal
Data: 12-10-2015 23:29:38 
To nie jest w porządku, że płacę za bilety na świadomie wychodzącego z niedyspozycją do ringu pięściarza.

Pozdrawiam
 Autor komentarza: Clevland
Data: 12-10-2015 23:39:37 
Przecież on tego Francuza nie złapie.
Będzie jak chodzący worek.

Do Miszkina znów chce wyjść? Z czym?
Sierpy zadaje z samej ręki.
Ręce mu nie wracają.
Ze szczęką u góry zostaje jak świeca.

On może obijać ogórków, ale nic powyżej.

Jest ślepy że ma braki, czy gada jak Najman.
 Autor komentarza: Rebelais
Data: 13-10-2015 12:21:18 
troche tego nie rozumie , nawet u dzieci jest lekarz sportowy w kazdej dyscyplinie byle pierdola i nie moze wystepowac w starcie , a tutaj gdzie sa lekarze , slyszy sie jeden chory drugi chory no to zastopowac badania nie sa ok nie ma szans na wystep nikt nie podbije badan i tak powinno byc !! a co do tomka to szkoda ze musial sie sprawdzic w takiej slabej formie na miszkina ktory wpierdalal tlen z maski od pol roku .. aa i mam takie pytanie czy macie jakies linki do tych walk zeby powtorke ogladnac czy cos , polsat tak blokuje ze niedlugo to nawet sparingow nie poogladasz eh szkoa gadac . pozdrawiam
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.