TRENER PARKERA: WALKA Z MEEHANEM WAŻNIEJSZA NIŻ INNE

Za niespełna dwa tygodnie kolejną walkę stoczy jeden z najzdolniejszych zawodników wagi ciężkiej młodego pokolenia, 23-letni Nowozelandczyk Joseph Parker (15-0, 13 KO). Naprzeciw niego stanie doświadczony, blisko dwa razy starszy Kali Meehan (42-5, 32 KO). Kevin Barry, trener Parker, twierdzi, że to może być przełomowa walka dla jego pięściarza.

- Ta walka jest dla nas nieco ważniejsza niż poprzednia. Ważne, aby nie powinęła nam się noga. W walce z Meehanem chcemy pokazać cały nasz arsenał. Zależy nam na zwycięstwie w niesamowitym stylu. Ludzie mówią, że Joe nie miał jeszcze żadnej wojny, że nie zmęczył się jeszcze w ringu. Mówią, że musi walczyć z większymi zawodnikami, bo dzisiejsi mistrzowie to wielkoludy. Meehan to odpowiednie wyzwanie, odpowiednia walka w odpowiednim czasie. Podchodzimy do niej bardzo poważnie. Kali to duży i niezwykle doświadczony pięściarz, który nie ma nic do stracenia. Jesteśmy gotowi na najlepszą wersję Meehana - stwierdził Barry.

Młody wilk i weteran skrzyżują rękawice 15 października w Auckland. Na tej samej gali wystąpi inny podopieczny Barry'ego, Izuagbe Ugonoh (13-0, 10 KO). Rywalem Polaka będzie Ibrahim Labaran (13-3, 11 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 02-10-2015 14:41:56 
nie trafia do mnie taki tekst ,, nie ma nic do stracenia '' ma do stracenia zdrowie wiadomo ze parker wygrana jednak nie wiemy której rundzie . Po wygraniu walki powinni go skonfrontować ze szpiką i po raz kolejny obnażyć jego braki;]
 Autor komentarza: MLJ
Data: 02-10-2015 14:56:45 
Parker przetoczyłby sie po Szpilce niczym Katrina po Nowym Orleanie..
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 02-10-2015 15:01:33 
A ja z chęcią zobaczyłbym Parkera z Zimnochem.Jeżeli obaj wygrają swoje kolejne walki...
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 02-10-2015 17:32:32 
Parker-Zimnoch? Parker-Szpilka? To byłyby interesujące walki! Tylko Szpila za taką walkę, pewnie by zaśpiewał z milion $...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.