KRZYSZTOF ROGOWSKI W PIĄTEK ZNÓW ZABOKSUJE NA WYSPACH

Krzysztof Rogowski (9-14, 4 KO) po raz kolejny zaboksuje w Wielkiej Brytanii. Podczas piątkowej gali w Brighton skrzyżuje rękawice z niepokonanym i podobno obiecującym 21-latkiem, Joshem Pritchardem (3-0, 1 KO).

Jedyny minus jest taki, że pojedynek zakontraktowano na cztery rundy, co będzie faworyzowało reprezentant gospodarzy. Obu będzie obowiązywać limit wagi piórkowej.

- Krzysiek przyjął tę potyczkę z myślą o podreperowaniu swego rekordu. Znając rynek angielski łatwo na pewno nie będzie, ale "Roguś" lubi robić niespodzianki i liczę na niego - powiedział Dariusz Snarski, trener i promotor w jednej osobie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: skud
Data: 01-10-2015 12:08:54 
Za jedna walke dostanie tyle ze w Polsce musialby ze 3 m/ce zapieprzac na budowie!Dziwie sie innym bokserom ze walcza w Polsce 1albo 2 razy do rkou z wielka laska promotora!
 Autor komentarza: Knuras
Data: 01-10-2015 13:17:51 
Skud racja chlopie. Za zdjecie Rogusia jakis "fachowiec" z boksera powinien bynajmniej nagane dostac, co to kuzwa ma znaczyc?
 Autor komentarza: tyler
Data: 01-10-2015 17:42:50 
Widzę że snara prowadzi ubojnie, która dobrze prosperuje,ponoć szykuje się sponsor "zakłady mięsne s.a" i stowarzyszenie rzeczników polskich,aby wesprzeć legendarnego Dariusza. Wszyscy jego zawodnicy dążą by zrównać się rekordem ze swoim trenejro. Cyrk, festyn,odpust i smażone na żywym ognisku kiełbasy to są gale snarskiego. Wszystko okraszone psami z biedronki.
 Autor komentarza: tyler
Data: 01-10-2015 17:44:39 
Knuras nie ma innego zdjęcia bo nie było okazji złapać rogusia jak on zadaje ciosy i jest stroną wygrywając ;-)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.