KULISY POLSAT BOXING NIGHT

Minęło już kilka dni od gali Polsat Boxing Night. Zobaczcie ostatnie chwile głównych bohaterów przed wyjściem do ringu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: maniekz
Data: 30-09-2015 13:56:02 
Szkoda że Brodnicka nie założyła sobie tego ochraniacza na cycki.
a tutaj dowód na to że wcześniej nie było problemów:
http://goo.gl/kNHdmk

Obłuda tak bije po oczach! Tylko dlaczego Rexowi sędzia tak nie pomógł, jak to się z reguły dzieje na galach kiedy polak jedzie za granicę? Choćby walka Masternaka we Francji? Hucka dzięki temu wypromowali na wielkiego mistrza, a tutaj na własnym terytorium po raz kolejny polak polaka nie szanuje. Durne podejście!

Nasi się chyba nigdy nie nauczą, że w pierwszej kolejności trzeba dbać o swój interes.

Materiał bardzo skromny i dużo odstaje od tego, co Mariusz robił choćby z gal KSW. Możliwe że nie było sposobności by nagrać więcej ciekawych ujęć, ale i tak dobrze, że próbujecie coś podłapać.
 Autor komentarza: Emsiem
Data: 30-09-2015 14:38:09 
Świetny materiał!!!

@Maniek

Wał jest wałem niezależnie od miejsca na świecie. Szacunek Polaka do Polaka to nie krzywdzenie innych. Dbanie o swój interes to wzajemna pomoc, a nie rzucanie kłód pod nogi przeciwnikom. Życzyłbym sobie, żeby obcokrajowiec przyjeżdżający do naszego kraju miał świadomość, że JAK BĘDZIE LEPSZY TO WYGRA WALKĘ. Nie wolno tolerować tego, że gospodarz jest oceniany inaczej. Możemy kibicować, wspierać itp. ale w przypadku, gdy przyjezdny jest lepszy od naszego to wypada dać wygraną i pogratulować.
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 30-09-2015 14:52:57 
Emsiem

Popieram w 100 procentach, przez takie myślenie jakie szerzy Maniek mamy ten cały syf w boksie. Według zasady, jak ktoś kradnie, to ja też będę.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 30-09-2015 15:04:25 
@Emsiem Jakie to wszystko super. Uczciwe i sprawiedliwe. Tylko takie się składa że świat inaczej jest zbudowany, co pokazała właśnie walka kobiet.

@Spartacus takie myślenie propaguje cały świat, a jak jesteś takie uczciwy w życiu to pierwszy rzuć kamieniem.

Już byli tacy co wprowadzali nie realne zasady w biznesie i już dawno gryzą ziemie.

To wasz tok myślenia pokazuje totalne oderwanie od rzeczywistości.


Kiedy polacy tacy jak wy kłócą się o sprawiedliwe werdykty i szarpią się między sobą, to w innych krajach ludzie dobijają targu nakręcając biznes.

Tak uczciwe sędziowanie: Garguła liczony na stojąco, Brodnicka z pontonem na brzuchu i klinczowaniem.


Życie pokazuje że nikt aferami się nie przejmuje i po kilku miesiącach pamięta się jedynie wynik walki, a nie jej przegląd.

Wasz tok myślenia jest tak nie realny do wprowadzenia w życie, że pozostałoby siedzieć w piwnicy i czekać aż ogłoszą was świętymi.
 Autor komentarza: Lennox25
Data: 30-09-2015 15:16:55 
maniekz - Co boli że Brodnicka okazała się lepsza ? boli że po tylu wyzwiskach i bzdurach jakie pisałeś na jej temat , to jednak ona wygrała ? Pokazała w walce że ma charakter którego ty nie posiadasz.Oddaj jej honory puki możesz zamiast ośmieszać się w sieci.

Co do Rekowskiego... okazał się gorszy i już dostał bęcki. Sędzia przerwał walkę w dyskusyjny sposób, przyznam. Na ringach w Wielkiej Brytanii często tak się zdarza i nikt nie ma z tym problemów. Nie fair było to że przerwał dosłownie przed końcem pojedynku. Ale mówi się trudno. Co do pomocy ścian u siebie... a idźcie wpizdu. Ten oszust yale już nie raz tak robił, że później lepsi bokserzy bali się do nas przyjeżdżać bo wynik z góry znany. Sędziowanie powinno być sprawiedliwe , a nie że Polak to już musi wygrać.
 Autor komentarza: Emsiem
Data: 30-09-2015 15:29:16 
@maniek

Rzeczywistość i zdrowy rozsądek również objawia się w naszym postrzeganiu werdyktów. Do Niemiec nikt poważny nie chce jechać z prostej przyczyny. Chciałbym, żeby obcokrajowiec widząc kontrakt z Polski, wiedział, że jak przyjedzie i wygra, to w Boxrecu będzie "W", a nie "L". Łatwiej będzie o duże walki w PL. Temat rzeka i zarówno Ty jak i my mamy swoje racje. Ja wyznaję zasadę, że nie można krzywdzić, bo "inni krzywdzą". Nie mam wielkich narzędzi, żeby zmienić troszkę postrzeganie tematu. Z całą pewnością, jako kibic boksu, lepiej się czuje, gdy Polak przegrywa po wojnie (Stevenson-Fonfara), niż jak wygrywa po wałku (Włodarczyk Palacios 1).

Nie cierpię takiego podejścia jak Twoje, ale mimo to szanuje Twoje zdanie. Nie obrzucajmy się niepotrzebnie. Pozdrawiam.
 Autor komentarza: Rafi89
Data: 30-09-2015 15:34:36 
Brodnicka z ochraniaczem na korpusie to można młotem walić i nic jej nie będzie.Czy w takim ochraniaczu zgodnie z regulaminem boksu można wyjść do oficjalnej walki? ODPOWIEDZCIE SOBIE SAMI
 Autor komentarza: Emsiem
Data: 30-09-2015 15:51:14 
Oglądając walkę myślałem, że ten ochraniacz jest specjalnie tworzony dla kobiet, żeby chronić układ rozrodczy. Skuteczne trafienie w korpus było praktycznie niemożliwe, a nie trzeba być wielkim geniuszem defensywy, żeby chronić tylko jedna płaszczyznę. Jestem ciekawy jak stanowią przepisy. Pamiętam, że Włodarczyk, chyba z Czakijewem walczył w podobnym ochraniaczu. Brodnicka moim zdaniem była lepsza w tej walce. W rewanżu jednak ponownie stawiałbym na Piątkowską.
 Autor komentarza: Lennox25
Data: 30-09-2015 17:29:59 
skoro ją dopuścili do walki to znaczy że mogła. Znów forum pełne ekspertów z natury zjawisk paranormalnych.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 30-09-2015 17:30:49 
@Lennox25 Nic mnie nie boli. Ta walka to porażka dla kobiecego boksu.

walkę to masz tutaj, a nie jakieś macanie z klinczowaniem na przemian z pontonem na brzuchu i w rękawicach z poduszką.
https://youtu.be/soLZiTkiZQY

Kobiety w UFC walczą 3x5min i mistrzowskie rundy 5x5min i nikt nie prosi o pieluchy.

Dla przykładu Penne wyszła do walki z Aśką walczyć i mimo że dostała bęcki, to cały świat docenił jej charakter.
http://blacksportsonline.com/home/wp-content/uploads/2015/06/Penne-Joanna-UFC-Berlin-TKO.jpg

Nie nie przesadzam, bo to jest BOKS ZAWODOWY, a nie amatorka. Obie Panie mają nabite rekordy, a walczą stylem pijanego węża. Więcej emocji dała walka K. Porczyk na KSW, bo tam było się z czego pośmiać, a tutaj dużo gadania i wielkie nic.

Nikt w tej walce nie był lepszy, bo to nie byłą walka, wynik to albo remis albo no contest.

@Emsiem
Nazywajmy rzeczy po imieniu i odstawmy poprawność polityczną na bok, bo tutaj nie ma miejsca na kompromisy. Nie mówię, że sędzia miał ratować Rekowskiego, ale gdyby był ogarnięty, to wiedziałby co zrobić.

Wszyscy trąbią na całym świecie że ściany pomagają, a wy się bawicie w wyzwolicieli prawdy. Nie mówię, że trzeba robić takie wały jak na Masternaku w Afryce, ale to chyba jasne, że hamuje karierę zawodnika.

Co taki Rekowski może sobie myśleć i gdzie ma szukać motywacji jak w jego własnym kraju sędzia nie potrafi pomóc tak aby nie zaszkodzić.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 30-09-2015 17:35:50 
Lista przewałkowanych polaków w boksie jest całkiem spora. Opowiedzcie im o prawilności i uczciwości w boksie zawodowym, bo ja chętnie poczytam o moralizowaniu.

Ciekawe kto będzie walczył, jak nawet we własnym kraju nie można spokojnie wygrać. A jeszcze bardziej ciekawe co ci sędziowie będą robić jak zawodnicy przestaną walczyć, bo część już wyjechała do USA.

Pewnie się śmieją na zachodzie, że w PL to nawet polka przekręcą. Nikt tego nie ceni, a jedynie może korzystać w głupoty.
 Autor komentarza: tyler
Data: 30-09-2015 18:07:52 
Maniekz
Materiału byłoby więcej tylko redaktor się nie mieścił za kulisami ;-)
Ciekawe jak owy redaktor się zmieścił w tym korytarzu? Miniaturka Dolph Lundgrena miał problemy z chodzeniem na płycie, bo tak się szeroko woził że ludzie musieli schodzić mu z drogi :-P

Co do sędziowania to straszna porażka.
O paniach się nie wypowiem, bo sędziowanie było jednostronne i nie podlega dyskusji. Natomiast Rekowski miał dużo szczęścia że walka nie skończyła się gorzej. Gdyby sędzia nie liczył go na stojąco (co już było pomocą) Aguilera zrobiłby potworne KO, a to że potem nie wytrzymał ciśnienia to stało się zadość. W rewanżu Reks nie może sobie pozwolić na huraganowe ataki, gdyż odporność Aguilery jest niesamowita i Marcin może zostać zdmuchniety.
 Autor komentarza: Karni
Data: 30-09-2015 20:08:34 
Jak Gortat się bankietuje z Brodnicką to się nie dziwię, że w ringu sędziuje pod nią. Gala PPV za miliony to skład międzynarodowy nie byłby żadnym problemem. Środowisko bokserskie jest małe i nie sposób się nie znać. Pół biedy jak walczy Polak z obcokrajowcem. Przy walce dwóch Polaków międzynarodowa obsada sędziowska lepiej się sprawdza. Tym bardziej, że mamy poziom sędziowania w Polsce jaki mamy.
 Autor komentarza: Karni
Data: 30-09-2015 20:14:32 
Rekowski byl liczony prawidlowo, nie ma czegos takiego jak liczenie na stojaco do 8, ale jest jak najbardziej prawidłowe liczenie, gdy jedynym powodem nie upadnięcia zawodnika jest zawiśniecie na linach, na zawodniku lub omdlenie. Jak nie upadasz przez liny to jestes liczony. To jest międzynarodowy standard sędziowania. Co do poddania Rexa to sedzia mial prawo, ale tak sie nie robi na sekunde przed gongiem, bo to wypacza walke. Doczekanie do gongu to nie jest zadna pomoc sedziego, tylko normalna rzecz. Sedzia dal dupy.
 Autor komentarza: Karni
Data: 30-09-2015 20:18:11 
U pań Brodnicka powinna byc conajmniej upomniana zeby tak nie klinczowac, a nawet mozna bylo swobodnie ukarac ja odjeciem punktu, ale ostra reprymenda i zwracanie przez sedziego uwagi na to wystarczyłoby żeby ta walka była bez fuli. Gortat slabo to sedziowal.
 Autor komentarza: blaku
Data: 01-10-2015 11:01:59 
Maniekz
Materiału byłoby więcej tylko redaktor się nie mieścił za kulisami ;-)
Ciekawe jak owy redaktor się zmieścił w tym korytarzu? Miniaturka Dolph Lundgrena miał problemy z chodzeniem na płycie, bo tak się szeroko woził że ludzie musieli schodzić mu z drogi :-P

Czy ktoś usunął ten komentarz?
 Autor komentarza: skud
Data: 01-10-2015 12:19:56 
Co by bylo jak Brodnicka walczyla by z Piatkowska w innym kraju?Przede wszystkim ochraniacz a po drugie otrzymala by upomnienie za klinczowanie!W najlepszym wypadku bylby remis lub wygrala by Piatkowska!Brodnicka ta walke w Polsce wygrala dzieki cwaniactwu i gadki do Gortata zeby patrzyl laskawym okiem i tym go uspila ze nie dostala ostrzezenia!
 Autor komentarza: tyler
Data: 01-10-2015 17:47:35 
Kami doczytałem regulamin i zgadza się. Ot czasem z rozmowy można czegoś nowego nauczyć się :-).
 Autor komentarza: Karni
Data: 01-10-2015 18:11:47 
spoko, polecam się
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.