JUTRO KAMIL ŁASZCZYK SPOTKA SIĘ Z BABILOŃSKIM

Jutro dojdzie do spotkania Tomasza Babilońskiego z Kamilem Łaszczykiem (21-0, 8 KO), najlepszym Polakiem tych lżejszych kategorii. W ostatnim rankingu federacji WBO popularny "Szczurek" zajmuje piąte miejsce na liście pretendentów wagi piórkowej.

Babiloński miał porozmawiać z wrocławianinem już w zeszłym tygodniu, ale ostatecznie nie dojechał do Dzierżoniowa. Nie doszło również do spotkania przy okazji PBN, ale jutro zawodnik jedzie do Warszawy, by osobiście porozmawiać z szefem stajni Babilon Promotion.

Łaszczyk będzie prawdopodobnie nowym nabytkiem Babilońskiego. Był nawet pomysł, by zaboksował już w Wieliczce, jednak ze względu na zbyt krótki okres przygotowawczy pomysł ten raczej nie wypali. Jutro jednak będziemy mądrzejsi.

Kamil w ostatnim występie w połowie sierpnia pokonał w Newark wyraźnie na punkty niezwyciężonego wcześniej Oscaurisa Friasa (teraz 16-1). W grupie Babilon Promotion występuje już inny Polak w tym samym limicie, na co dzień kolega Łaszczyka - Piotr Gudel (3-1-1). Poniżej przypominamy jeden z ich sparingów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kamilo
Data: 29-09-2015 22:07:43 
To czyli już nie jest w global u Kołodzieja?
 Autor komentarza: odyniec
Data: 01-10-2015 08:12:11 
cos mi sie zdaje ze Szczurek chce isc sciezka Wacha czyli Dzierzoniow z Wilczewskim blisko mamusi i dziewczyny
najkrotsza droga do zmarnowania kariery

co z tymi chlopakami jest ze maja tak malo ambicji? wyjezdzaja do stanow robic kariere maja Kolodzieja ktory im daje wszystko na tacy a oni i tak w tyl nazad i do domciu klepac leszczy na gali w Legionowie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.