MARIUSZ GRABOWSKI O RYNKU KOBIECYM I SYTUACJI W ŚRODOWISKU

Jeszcze przed galą Polsat Boxing Night porozmawialiśmy z Mariuszem Grabowskim - szefem Tymexu, o boksie kobiet na naszym podwórku oraz fuzji pozostałych promotorów. Zapraszamy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: maniekz
Data: 29-09-2015 15:50:09 
I jak powiedziała Piątkowska tak się stało. Zamiast walki było klinczowanie i macanie.

W boksie trzeba się napied... a nie obściskiwać jak na dyskotece.

Nie dość, że runda trwa dwie minuty, to jeszcze przez połowę przytulają się do siebie.

Co to ma wspólnego z boksem? Wielki hejt na Władka był za walkę z Powietkinem, a tutaj nagle wielka radość? Siła mediów i powiedzenia: powtarzaj kłamstwo tak długo aż stanie się prawdą.

Panie Grabowski, połączyli się z prostego powodu, z racji tego że połowa polaków walczy w USA i Łapin nie ogarnia trenowania wszystkich, a Gimitrunk ma dość robienia wszystkiego, i chce skupić się na trenerce.

Jak chcą kogoś winić to tylko Haymona za kontrakty z polakami, a na walkach Wacha to Pan skorzystał, bo jest bardzo znany, a Tymex nie ma lidera w swojej grupie który będzie sprzedawał bilety.

Problem to byłby wówczas kiedy Polacy nie wyjechali, by za granice i zaczęłaby się ostra jatka na małym polskim rynku. Teraz to raczej Polsat uzupełnia lukę w PL, bo Wasylowi kończą się zawodnicy.

To był ostatni raz kiedy Brodnicka stawiała warunki, bo na walkę o pas, to trzeba jechać do paszczy lwa podkulając ogonek.
 Autor komentarza: blingbling
Data: 29-09-2015 15:56:17 
zawistny typ
 Autor komentarza: Karni
Data: 29-09-2015 16:00:30 
Zle sie stalo dla boksu, bo wygrala gorsza piesciarka, gorsza boksersko, gorzej rokujaca. Tak naprawde walka na remis ze wskazaniem na Piatkowska. Brodnicka powinna miec odebrany punkt, a w najlepszym dla niej razie powinna dostac ostrą reprymendę od sedziego co zmusiłoby ja do zaprzestania klinczu. Boksu w tej walce malo, walka jak ciągających sie za wlosy dziewczyn pod nocnym klubem, ale to wina glownie Brodnickiej i jej taktyki. Na normalnych zasad Brodnicka nie miala szansy tego wygrac.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 29-09-2015 16:16:23 
@Karni

Na normalnych zasadach czy na Twoich zasadach? Bo na normalnych już raz wygrała.
 Autor komentarza: Karni
Data: 29-09-2015 16:31:24 
Oczywisice ze wygrala, ale mocno kontrowersyjnie. Tak jak wygrala to Brodnicka da sie wygrac jedna walke na dziesiec. Zastosowano brudne zagrywki, sedzia nie ukaral ja odjęciem punktu wiec sedzia punktowy za klincze nie ma prawa punktować ujemnie. Na 10 walk z Piatkowska Brodnica wygralaby wlasnie ta jedna, walczac jak walczyla. Bardziej Piatkowska to przegrala niz Brodnicka wygrala. Nie ma co przezywac specjalnie, bo poziom boksu kobiet jest slaby.
 Autor komentarza: Karni
Data: 29-09-2015 16:45:32 
Jakies porownania Brodnickiej do Hopkinsa jakie dalo sie slyszec po walce sa nie na miejscu i komiczne. Hopkins stosuje techniczne elementy brudnego boksu, cos co sie bardzo podoba tzw. konesera, szachy. Brodnicka moze sie podobac co najwyzej fanom bojek w pubie. Blizej jest jej nie do Hopkina czy Floyda, których tak lubi a do Maidany, co i tak jest wielka obraza dla Maidany. Brodnicka powinna zbic wage nizej, bo tutaj jest bez szans z czolowka. Ona chce za kazdym razem liczyc na to ze uda sie jej wygrac takim klinczem? Hopkins zrywa klincz i zadaje tam cisy, ma aktywny klincz, aktywne zwarcie. Brodnicka smiesznie pcha w klinczu za co zamiast braw należy sie ostrzeżenie. Żeby boksowac w zwarciu jak Ward czy Hopkins trzeba miec ringowe IQ, Brodnicka tego nie ma. To co ma to na pewno wola walki, charakter, psychika i dobra szczeka. Jakbym mial jej cos podpowiadac to niech zejdzie do lekkiej i tak sprobuje sil, a jak Piatkowska bedzie chciala rewanz to nich powie ze wygrala i rewanz moze dac jedynie w lekkiej.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 29-09-2015 16:46:00 
nie kuma ojciec przed gala ten wywiad powinnien byc zapodany teraz to nawet ojcu sie niechce ogladac ale to org :) i wszystko jasne
 Autor komentarza: rad3k
Data: 29-09-2015 18:16:45 
widzieliście jej suspensor :) dlaczego nikt o tym nie mówi, nikt tego nie widział?
 Autor komentarza: maniekz
Data: 29-09-2015 20:13:47 
ta walka to powinien być REMIS!!! za karę dla obu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.