SZEFOWIE SHOTIME POJADĄ NAWET DO ROSJI NA POWIETKINA Z WILDEREM

Stephen Espinoza, wiceprezydent i szef sportu w stacji Showtime, jest skłonny pojechać do Rosji, by wynegocjować walkę Deontay Wildera (35-0, 34 KO) z Aleksandrem Powietkinem (29-1, 21 KO). Mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC po "wizycie" na NBC kolejny pojedynek ma znów stoczyć na antenie Showtime.

Już rano informowaliśmy Was o tym, że władze WBC nakazują Amerykaninowi obowiązkową obronę pasa z Powietkinem, o ile oczywiście ten upora się 4 listopada z naszym Mariuszem Wachem (31-1, 17 KO). Tylko problem w tym, że promotorzy obu zawodników, czyli Al Haymon (Wilder) i Andriej Riabiński (Powietkin), nie za bardzo znajdują póki co wspólny język.

- Wilder na pewno wróci teraz na naszą stację. Zawalczy w grudniu bądź styczniu - stwierdził Espinoza. W takim wypadku nie byłaby to raczej walka o światowy tytuł. WBC dało bowiem wyraźny sygnał - "Kolejna walka z Powietkinem".

Przetarg pomiędzy Haymonem a Riabińskim może być ciekawszy niż niejedna walka. Obaj panowie mogą wydać rekordowe sumy i wcale nie jest przesądzone, kto da więcej. A co jeśli Riabiński przebije amerykańskiego konkurenta i zorganizuje pojedynek w Moskwie?

- Wtedy pojedziemy do Rosji. Zależy nam na tej transmisji. Szykuje się znakomita walka zawodników, a także walka o prawa do jej organizacji - dodał Espinoza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: trucker
Data: 28-09-2015 18:37:37 
No ciekawie sie zapowiada nie tylko sama walka...

Większą wojne stoczą promotorzy niż zawodnicy....
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 28-09-2015 19:10:28 
Napewno promotorzy będą walczyć do upadłego, gdyż w typ pojedynku lokalizacja będzie odgrywała kluczową rolę dla
wyniku walki
 Autor komentarza: matd
Data: 28-09-2015 19:11:10 
Jak mistrz moze walczyc nie broniac pasa.Po co mu (Wilderowi) jeszcze obijanie kolejnego sredniaka ,a nawet moze jakiegos przecietniaka,bo jak nie o tytul. Strasznie irytujace. Niech czeka juz lepiej na Sasze. Co do walki mega interesujaca i mam nadzieje ,ze sie dogadaja jak najszybciej.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 29-09-2015 08:06:33 
mam nadzieje ze walka bedzie w Moskwie wtedy przynajmniej bede spokojny o sedziowanie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.