ARUM: TRWAJĄ ROZMOWY NA TEMAT WALKI PACQUIAO-KHAN

Promotor Manny'ego Pacquiao (57-6-2, 38 KO) Bob Arum potwierdził, że trwają rozmowy w sprawie walki Filipińczyk z Amirem Khanem (31-3, 19 KO). Do pojedynku byłych sparingpartnerów miałoby dojść na początku przyszłego roku.

- Negocjuję z wujkiem oraz prawnikiem Amira, wszystko jest w toku. Nie mówią, że te negocjacje na pewno zakończą się sukcesem, ale wierzę, że wszyscy rozmawiamy w dobrej wierze. Dopóki trwają te negocjacje, nie będę dyskutować z żadnym innym rywalem. Cały czas jest możliwość, że Manny i Amir spotkają się w Dubaju, ale bardziej prawdopodobna lokalizacja to Las Vegas - powiedział szef Top Rank.

"Pacman" ma wrócić między liny w lutym, marcu lub kwietniu. W późniejszym terminie 36-latek nie będzie miał czasu na boks, ponieważ skoncentruje się na wyborach do filipińskiego senatu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: dziobanes
Data: 28-09-2015 12:55:08 
KO na Khanie , jeśli Pacman zrobi formę to Khan nie nadąży uciekać na tych swoich kozich nóżkach, w końcu się nadzieje. Pac ma dużo lepszą prace nóg niż np. Maidana, a Khan to nie Floyd, i prędzej czy później przyjmie i niewytrzyma presji, jaką wywiera Manny. Tak bym to widział. Ewentualnie powtórka walki Pac vs Algieri
 Autor komentarza: MLJ
Data: 28-09-2015 14:04:41 
Khan dostanie czasówkę..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.