PBN: CIEŚLAK ZDEMOLOWAŁ COXA I RZUCIŁ RĘKAWICĘ JANIKOWI

Trwa terror Michała Cieślaka (10-0, 6 KO)! Bombardier z Radomia i nowa nadzieja na podbój kategorii junior ciężkiej zafundował przed momentem kolejną błyskawiczną demolkę!

Faworytem tej potyczki niewątpliwie był Polak, ale Shawn Cox (18-7, 17 KO) miał być bardzo groźny na początku. Tymczasem już na samym starcie to nasz rodak zafundował mu "czasówkę". Już pierwszy cios - prawy podbródkowy, podłączył przeciwnika do prądu. W 40. sekundzie krótki prawy sierp przewrócił reprezentanta Barbadosu na matę ringu w Łodzi. Ten wstał po liczeniu do ośmiu, chciał szybko odpowiedzieć, ale pół minuty później nadział się na kolejny prawy sierp i było po wszystkim. Sędzia Leszek Jankowiak wyliczył do dziesięciu.

- Teraz zapraszam Łukasza Janika na galę w Wieliczce. Chętnie się z nim spotkam - powiedział Cieślak.

- Do Wieliczki zostało zbyt mało czasu bym się zdążył przygotować. Ale skoro Michał tak bardzo chce walczyć, to proponuję spotkanie 5 grudnia - ripostował Łukasz Janik (28-3, 15 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 26-09-2015 22:06:37 
Nie widzę talentu u Michała Cieślaka, ale trzeba przyznać, że jest pracowity, bardzo ambitny, waleczny, głodny, zawzięty, robi postępy, a jego styl walki jest efektowny. Uważam, że Michał w najbliższym czasie zyska sporo kibiców. Podoba mi się jego nastawienie do tego sportu.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 26-09-2015 22:08:42 
Z czystym sumieniem można mówić o Cieślaku ,że jest polskim prospektem w wadze junior ciężkiej. A propos Janik ma naprawdę buraczany styl bycia. Jak dla mnie przy takim jego podejściu w potencjalnym ich pojedynku faworytem jest Cieślak.
 Autor komentarza: CELko
Data: 26-09-2015 23:14:41 
Janik po amarenie ostro poszedł do ringu.
 Autor komentarza: Niezapominajek
Data: 27-09-2015 00:11:33 
Dobrze że Rekowski nie wygrał pojedynku który przegrywał a na końcu zatańczył jak po podłączeniu do prądu. Nie płacz. Trzeba było być lepiej przygotowanym
 Autor komentarza: Paulyester
Data: 27-09-2015 02:10:26 
Ja też stawiam chyba na Cieślaka. Chłopak mocno bije i jest młody. A Janik z tą cwaniaczkowatą miną i debilną gadką oby dostał KO jak od Masternaka.
 Autor komentarza: miedzybumemamistrzem
Data: 27-09-2015 14:31:12 
Jeszcze nie tak dawno ktos tu mowil ze nie cieslak nie osiagnie tyle co Kołodziej...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.