FURY JUŻ W ŚRODĘ PRZEWIDZIAŁ KONTUZJĘ KLICZKI

Słowa Tysona Fury'ego (24-0, 18 KO) okazały się prorocze. Już w środę, kiedy spotkali się twarzą w twarz w studiu telewizji Sky Sports, Anglik stwierdził, że Władimir Kliczko (64-3, 53 KO) najprawdopodobniej wycofa się z zaplanowanej na 24 października walki. Na dowód stacja pokazała fragmenty niewyemitowanego jeszcze programu "The Gloves Are Off".

- David Haye walczył z tobą, ale nie chciał walczyć ze mną. Wycofał się dwa razy, choć dostawał wielkie pieniądze, aby przystąpić do największego pojedynku w swoim kraju, większego nawet niż walka z tobą. Ale się wycofał, bo dostrzegł coś, co mu się nie spodobało. I to samo dostrzegasz teraz ty. Miejmy nadzieję, że i ty się nie wycofasz. Myślę, że ty i Haye macie taką samą mentalność. Sądzę, że ty również możesz sobie w dowolnej chwili wymyślić kontuzję. Może to zrobisz podczas treningu, może w trakcie podróży na walkę. Proszę cię tylko o jedno: pokaż się na walce. Chcę tylko tyle. A teraz muszę ci chyba odpuścić. Kiedy tak gadałem, Haye wycofał się dwa razy. Lepiej więc z ciebie zejdę, zanim zaczniesz się denerwować i zrobisz to samo, co twój koleżka - mówił Anglik do Ukraińca.

Kilkadziesiąt godzin później Fury otrzymał telefon, że mistrz wagi ciężkiej nabawił się kontuzji łydki i walkę trzeba przenieść. Prawdopodobnie dojdzie do niej pod koniec listopada, choć Fury nie jest pewien, czy "Dr Stalowy Młot" w ogóle wejdzie z nim do ringu.

- Mam dobre powody, żeby mieć obawy. Już wcześniej się zdarzyło, że moją walkę przesunięto o miesiąc, a potem do niej nie doszło. Lepiej nic nie będę mówić, bo wygląda na to, że co tylko powiem, potem okazuje się to prawdą. Nie powiem więc, że do walki nie dojdzie - stwierdził, poproszony o komentarz przez Sky Sports.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 26-09-2015 10:51:01 
a było tak :

Problemy zaczęły się w piątek. Pojechaliśmy do położonego nieopodal Going szpitala i tam Nasz specjalista od koksu powiedział, że tym razem Władka przesadziła , okres do walki jest za krótki i organizm może się nie oczyścić . Szkoda, bo Władimir zajebał taki cykle że słowo klincz nabrałoby nowego wymiaru. Fury zostałby do max 6 rd sprasowany na ręcznik , koszulke lub coś w tym stylu . Niby mówili nam że 360 strzałów w roku sie nie robi ale ...eh - stwierdził menadżer championa, Bernd Boente.

Pozdrowienia dla MilanaxD
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 26-09-2015 11:36:26 
Normalnie szary prorok thanquol.
Mam nadzieję że do walki dojdzie i życzę tego Tysonowi. Należy mu się taki pojedynek.
 Autor komentarza: ttrroonnkk
Data: 26-09-2015 12:07:03 
Jak kliczke swedza 3 pasy mistrzowskie to walki nie bedzie, watpie nie na marne przedluzyl kontrakt na pare walk zeby od razu wszystko stracic. Nie ma mowy ze Wlad sie obsral.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 26-09-2015 12:10:32 
Jak dla mnie Tyson Pająk Fury powinien się cieszyc, że ma odroczoną egzekucje
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 26-09-2015 13:00:04 
Myśle że Włąd zrobił to specjalnie żeby rozburzyć cykl treningowy furego oraz oraz wprowadzić nerwowośc w Obozie furego żeby ten się emocjonował , irytował naj normalaniej w świecie wkurwiał
odpuścił na kilka dni trening
Tak to widze do walki dojdzie
Myśle że w tym roku .

a co będzie czas pokaże
 Autor komentarza: teanshin
Data: 26-09-2015 13:03:47 
@Vitalij71 Myślę że dość trafnie to ogarnąłeś
 Autor komentarza: Woolite
Data: 26-09-2015 13:33:30 
Powiem wam, że jak się ogląda Fury'ego i słyszy jak się wypowiada, to trzeba stwierdzić, że to jest niesamowicie błyskotliwy i inteligentny gość. Oczywiście pomaga mu w tym niespotykany i wyrazisty głos, ale stylu wypowiedzi musiał się nauczyć sam. Nigdy nie brakuje mu słów, skojarzeń, pomysłów na wypowiedź, metafor, trafnych ripost. Najbardziej wygadany, a przy tym najbardziej elokwentny gość w boksie zawodowym bez dwóch zdań. Chciałbym co tydzień oglądać jego konferencje :D
Saleta z Miszkinem to przy nim spikerska bieda.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 26-09-2015 14:01:35 
Woolite
Zgodzę się że Fury to nie głupi gość a nawet ( i mimo że nie skończył żadnej szkoły
( co w przypadku boksera którego Kariera trwa to jest norma np legendarny Mike tyson )
bystry zna te zagrywki w boksie zawodowym
orientuję się Niuansach zawodowego bosku , brudnych zagrywkach itp
Wkurwia mnie jego pajacowanie robienie z siebie błazna to przebranie za Batmana śmiech na sali
a z drugiej strony wprowadził e jakiś powiew świeżośći wniósł do wagi cieżkiej nie mniej i tak do walki z Władem dojdzie i jak dla mnie przegra z Władmirem


tak a propos chyba jeden z nielicznych bokserów wykształconych jest Nathan Cleverly zdajsię że Magister Matematyki
 Autor komentarza: nocotytato
Data: 26-09-2015 14:38:15 
A co będzie w sytuacji, w której Kliczko ZNOWU przeciągnie termin walki?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.