WILDER: TRZEBA BYĆ GŁUPIM, ŻEBY LEKCEWAŻYĆ DUHAUPASA

Podczas finałowej konferencji prasowej przed walką w Birmingham w Alabamie Deontay Wilder (34-0, 33 KO) zapewniał, że nie lekceważy skazywanego na porażkę Johanna Duhaupasa (32-2, 20 KO).

- Dziękuję Duhaupasowi, że podjął wyzwanie. Jeżeli ktoś go lekceważy, to jest głupi. To duży facet, ma dobry rekord i nigdy nie został znokautowany. Przyjaciele na całym świecie radzą mi, abym go nie lekceważył. Każdy, kto wchodzi do ringu, ma mój szacunek. W wadze ciężkiej ciosy dużo ważą. Ludzie chcą nokautów, a tutaj spotka się dwóch wysokich, silnych i zmotywowanych zawodników. To jedna z największych walk w mojej karierze. Hala będzie wypełniona moimi kibicami. Jestem gotowy, aby obronić tytuł - stwierdził mistrz WBC w wadze ciężkiej.

- Jestem wdzięczny za tę szansę. Bardzo ciężko pracowałem, aby się tutaj dostać. Podróżowałem po całym świecie, trenowałem z najlepszymi. Jestem tutaj nie bez powodu. Chcę zostać mistrzem świata. Walka w Stanach Zjednoczonych to wielka przyjemność. Już gdy byłem dzieckiem, ten kraj był dla mnie magiczny. Kiedy teraz chodzę tutejszymi ulicami, czuję się jak w filmie - mówił z kolei francuski pretendent.

Pięściarze spotkają się w ringu w nocy z soboty na niedzielę. Transmisja od 1:45 w TVP Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: slayer85
Data: 25-09-2015 11:27:18 
Skazywanego na sukces Duhaupasa? Redakcjo, chochlik...
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 25-09-2015 11:28:04 
"Podczas finałowej konferencji prasowej przed walką w Birmingham w Alabamie Deontay Wilder (34-0, 33 KO) zapewniał, że nie lekceważy skazywanego na sukces Johanna Duhaupasa (32-2, 20 KO)."
Jak to na sukces?
 Autor komentarza: Woolite
Data: 25-09-2015 11:35:32 
Czy Wilder jest w stanie bezbłędnie wypowiedzieć nazwisko swojego najbliższego rywala? Szczerze wątpię.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 25-09-2015 11:45:27 
Autor komentarza: WooliteData: 25-09-2015 11:35:32
Czy Wilder jest w stanie bezbłędnie wypowiedzieć nazwisko swojego najbliższego rywala? Szczerze wątpię.

*
*
*

Ale, że ono jest bardzo proste do wypowiedzenia (w przeciwieństwie do pisowni) to Ty wiedz xDD Wymawia się je mniej więcej jako "Dipą" (to a/ą na końcu z takim francuskim akcentem xD)
 Autor komentarza: MLJ
Data: 25-09-2015 11:53:12 
Redakcja sie nie pomyliła..w weekend sensacja stanie się faktem. Mistrzem Świata będzie Dupahasa :)
 Autor komentarza: royler
Data: 25-09-2015 12:18:10 
NietrzezwyTomasz

Nie "dipa" a dipua XD
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 25-09-2015 12:36:10 
Dupas pokonał Charra, który przegrał z V.Kliczko w podobnych okolicznościach jak Kliczko z Lewisem a to świadczy samo przez się. A tak na poważnie: Wilder dopiero się "rozgrzewa" jako mistrz, walczy z nienaganną częstotliwością, następną walkę musi stoczyć z groźnym Saszą, tak więc nie rozumiem świętego oburzenie niektórych @userów odnośnie wyboru Dupasa. To przeciwnik nie gorszy niż np. Wach a już na pewno lepszy niż Mormecki, Pianety, Omdleje, Charry i tym podobne tuzy, których na przeciwników wybierali mistrzowie cieszący się większą niż Wilder estymą.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 25-09-2015 12:36:32 
Zobaczymy. Walka nie powinna być taką która zapisze się w historii boksu aczkolwiek Molina pokazał że Wilder popełnia cały czas masę błędów i wcale jeśli chodzi o lekceważenie nie jest taki "mądry".
Do walki z Ericiem Wilder ewidentnie słabiej się przygotował (wyższa waga, problemy kondycyjne) a była to 1 obrona pasa...
Nie świadczy to o nim jako o mistrzu najlepiej ale zobaczymy jak się teraz odkuje. Jak znów da emocjonującą walkę nie tyle pod względem swojej postawy co tego że będzie poważnie zagrożony porażką trzeba będzie jednak mocno się zastanowić czy Powietkin to nie będzie za wysoka półka.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 25-09-2015 12:56:54 
@NietrzezwyTomuek

"Ale, że ono jest bardzo proste do wypowiedzenia (w przeciwieństwie do pisowni) to Ty wiedz xDD Wymawia się je mniej więcej jako "Dipą" (to a/ą na końcu z takim francuskim akcentem xD) "


Coś z cyklu "nie znam się, to się wypowiem" xD. Widzę, że francuski stoi u ciebie na takim samym poziomie co angielski.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 25-09-2015 13:17:26 
Autor komentarza: arpxpData: 25-09-2015 12:56:54
Coś z cyklu "nie znam się, to się wypowiem" xD. Widzę, że francuski stoi u ciebie na takim samym poziomie co angielski.

*
*
*

Nie coś z cyklu chłopku roztropku, tylko widziałem zapowiedź Showtime tej gali i tak wymawiali nazwisko Francuza. Nie znam francuskiego i nie strugam eksperta w tej dziedzinie.

PS.
Co masz do mojego angielskiego?
 Autor komentarza: Adih4sh
Data: 25-09-2015 16:13:29 
Ostatnio nazwisko rywala BBB'a też miało śmieszne brzmienie którym ja sam gardziłem a okazało się że gość był blisko niespodzianki.Czy jestem fanem Wildera czy jego hejterem to jest bez znaczenia. Tak jak ja i każdy tu, w głębi serca wie że murzyn znoakłtuje tego faceta i nie postawił by złamanaego grosza na tego jak mu tam: "Dipą", Dipęł". To się chyba wypowiada coś ala "żał" "pięł".
 Autor komentarza: boxxx
Data: 25-09-2015 17:15:44 
Mistrzem zostanie Dumptas [czy jak on tam], a Wilder powie a nie mówiłem...
 Autor komentarza: odyniec
Data: 26-09-2015 07:48:26 
groilort

pamiętaj ze Wladek zlal wszystkich obowiązkowych i wszystkich ciekawych rywali przez ostatnie 10 lat wiec czasem mogl toczyc walki typowo za pieniądze dla utrzymania aktywności albo ciekawe tylko w Europie bo on tu walczy
ma na koncie taka ilość dużych nazwisk ze walka z kims słabszym pomiędzy ujmy mu nie przynosila

co innego Wilder którego dopuszczono do walki o pas mimo ze NIGDY i NIKOGO nie pokonal
zdobyl pas na slabym mistrzu a teraz druga obrona z kolesiem wyjętym z kapelusza
smiech na sali ale amerykanie się ciesza ze maja w końcu mistrza i placa za ten syf a on się puszy jakby był niekwestionowanym mistrzem ziemi i okolic
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.