MAIDANA MOŻE PRZEJŚĆ DO WAGI JUNIOR ŚREDNIEJ

Być może Marcos Maidana (35-5, 31 KO), który wyraźnie przytył podczas trwającego już ponad rok rozbratu z ringiem, nie będzie musiał zbijać wagi aż do półśredniej. Coraz więcej mówi się o tym, że wróci w kategorii junior średniej.

- Myślimy o tym, Marcos zyskałby w ten sposób szansę, aby przejść do historii jako pierwszy argentyński mistrz świata trzech dywizji. Na razie to tylko taki pomysł, ostateczna decyzja należy oczywiście do Marcosa - powiedział Sebastian Contursi, menedżer "Chino".

Przy okazji już oficjalnie potwierdzi, że 32-latek nie wróci w tym roku na ring. - Celujemy w pierwszy kwartał przyszłego roku. Marcos potrzebuje paru miesięcy, aby odzyskać formę. Będziemy wiedzieć więcej pod koniec roku - stwierdził.

W swoim ostatnim pojedynku Maidana przegrał jednogłośnie na punkty we wrześniu ubiegłego roku z Floydem Mayweatherem Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rondobry
Data: 23-09-2015 11:56:31 
Lara/Canelo....Z Lara może byc jak z Floydem ale bez przychylności sędziów :D
 Autor komentarza: ttrroonnkk
Data: 23-09-2015 12:16:46 
Ta, Lara to nie Floyd. Z takim szturmem jakim prezentuje Maidana, nie ma szans na przezycie xD. Lara jest dobry ale nie za dobry, chociaz GGG by pewnie rozmontowal .
 Autor komentarza: rondobry
Data: 23-09-2015 12:28:00 
tronk
Szturm Maidany tak GGG juz nie?LOL Przecież kazach jest "100" razy bardziej precyzyjny i "100" razy silniejszy od chino a Lara smierdzi szklarzem.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 23-09-2015 12:33:24 
ttrroonnkk
ale dales teraz
Lara nie wytrzymalby z malym Maidana ale pokonalby GGG

hehehe ja myslalem ze takie bzdury pisal tylko Rafalala
 Autor komentarza: ttrroonnkk
Data: 23-09-2015 12:45:56 
haha uwielbiam was xD. Jedno zdanie a tu lekka spina ^^. GGG jest dobry, ale go nie lubie. Powiem tak. Moj podzial klas zawodnikow bum, przecietniak, bokser dobry i bardzo dobry. Golowkin nalezy do tych bardzo dobrych ale na np. paru/nastu zawodnikow w przedziale 3 kategori czyli : junior średnia - średnia - superśrednia . Golowkin jest najslabszy.
 Autor komentarza: rondobry
Data: 23-09-2015 12:53:48 
ttrroonnkk

To w koncu dobry czy bardzo dobry?No to juz wiemy że jestes mało obiektywny w tym temacie.pozdro.
GGG to nie zupa pomidorowa żeby lubić czy nie lubić jego się podziwia .
 Autor komentarza: ttrroonnkk
Data: 23-09-2015 13:00:37 
-.- bardzo dobry, ale najslabszy z tych bardzo dobrych. Bo jeszcze z nikim z tych bardzo dobrych nie walczyl wiec na to wychodzi ze mam racje.
 Autor komentarza: ttrroonnkk
Data: 23-09-2015 13:02:38 
Mozna spekulowac ale nie waro, nikt nie wie jak wypadnie na tle takich zawodnikow wiec glupie gdybanie nie ma sensu pod jego postami do ktorych dochodzi do 100 komentarzy bo on wygra z tym albo z tym bo jest lepszy.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 23-09-2015 13:04:02 
Maidana w superwelter nie będzie już takim turem jak w welter, wielu będzie większych od niego, silniejszych, mocno bijących.

Poza tym Marcos po walce z Floydem jest moim zdaniem mocno przeceniany.

Odnośnie dyskusji powyżej, to: Lara bije Maidana (bez większych problemów), a GGG bije Lare (bez większych problemów).

Zobaczcie jak wyglądała walka Lary z Canelo, większym, mocniej bijącym, zdecydowanie lepiej wyszkolonym zawodnikiem. To jak sobie Lara poradzi z ustępującym mu warunkami Marcsem? Maidana nie będzie przerzucał sobie kubańczyka z ręki do ręki, jak robił to z Floydem. Lara waży ponad 160 funtów w ringu, nie mniej niż Maidana.

Swoją drogą zobaczymy co Marcos pokaże w powrotnej walce.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 23-09-2015 13:12:25 
Myślę że 154 to dobry przedział dla Maidany, w 147 był spory..
 Autor komentarza: rondobry
Data: 23-09-2015 13:21:27 
"-.- bardzo dobry, ale najslabszy z tych bardzo dobrych. Bo jeszcze z nikim z tych bardzo dobrych nie walczyl wiec na to wychodzi ze mam racje. "


Nie ma to jak samemu sobie przyznać racje lol

Moim zdaniem walczył juz z bardzo dobrymi(byli mistrzowie)az je ich tak tłamsi na starcie to troche zakłamuje obraz jego przeciwników.GGG stopuje karriery jak kliczko, zwróc uwage co sie dzieje z jego przeciwnikami.Zawodnicy juz nie są tacy jak przed walka z nim.

GGG ma taki sam problem jak kliczko przez lata brak rywali .Ward diwa moze by wypunktował ale Ward jest lepszy niz bardzo dobry(Wg mnie WYBITNY).Gienia nawet nigdy nie był na deskach (to musi robic wrażenie)
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 23-09-2015 21:26:36 
Cóż, ja zgodzic się mogę z tronkiem odnośnie jednego, też nie znoszę Gołowkina, ale chcąc nie chcąc muszę przyznac, że GGG jest fenomenalny:).
Co prawda z Wardem go nie widzę, ale tak jak powiedział @rondobry, Ward jest wybitny. Niemniej każdego do MW Gołowkin nie tyle pokonuje co wręcz rozjeżdza w ringu.
 Autor komentarza: thunder
Data: 24-09-2015 08:31:04 
Rocky 86.. Lara bije Maidane bez problemu.. ha ha.. chyba nie doceniasz Chino.. chłopie.. Maidana to wojownik.. A Lara raczej nie słynie z silnej szczeki.. Jeżeli przetrwał by nawałnice Agresywnego i upartego Maidany.. to już był by sukces.. dlatego.. Stawiał bym na Maidane.. A nawet gdyby Lara wygrał.. to na pewno nie bez problemu.. tylko po ciężkiej jak SKUR...SYN!!!!! walce.. Bo Marcos po prostu nie odpuszcza...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.