EWA BRODNICKA: JA NA PEWNO WYTRZYMAM CIŚNIENIE

Już za cztery dni wyczekiwana gala Polsat Boxing Night. Napięcie rośnie, ale w prasie nie mówi się wcale najwięcej o walce wieczoru, a o rywalizacji pań - Ewy Brodnickiej (8-0, 2 KO) z Ewą Piątkowską (7-0, 4 KO). Obie nie ukrywają już nawet wspólnej niechęci. Dziś gościliśmy na jednym z ostatnich treningów Brodnickiej. Posłuchajcie co nam powiedziała.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GaD1
Data: 22-09-2015 16:56:54 
O, pojawiła się Brodnicka. Włączamy stoper i czekamy na hejt użytkownika maniekz:)
 Autor komentarza: tyler
Data: 22-09-2015 16:59:53 
Ja tam wolę Piątkowska, niech wygra ładniejsza czyli Ewa 5
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 22-09-2015 17:02:20 
coś mi się zdaje ze to własnie piątkowska wygra czy to przez nokaut czy na punkty ;] osobiście wolałbym zeby obie ewy walczyły w kisielu a nie w ringu;]
 Autor komentarza: blingbling
Data: 22-09-2015 17:13:35 
brodnickiej nawet cycki nie pomoga :D war piatkowska :D
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 22-09-2015 17:17:32 
przypomne jak skonczyli ci, co przed pbn mowili ze znokautuja rywala, ze pobija dziecko, ze rywal nie umie boksowac i jest kilka klas nizej;
Adamek wypunktowany wyraznie, Cygan zlany jak szmata, Proksa padl nieprzytomny, Chudecki padl nieprzytomny
 Autor komentarza: Champion20
Data: 22-09-2015 17:20:07 
Coś wam powiem jak napisałem na ringpolska że Piątkowska w ostatnim Puncherze była spięta i przestraszona i przegra tą walkę to zostałem zhejtowany a na moim poscie byly same minusy:D co za nisku poziom tamtego forum żal pl żeby juz nie mozna swojego zdania napisać? według mnie właśnie wygra to brodnicka i wygrywa do tej pory wojnę psychologiczną obejrzyjcie ostatniego punchera były tam obie ewy to zobaczycie o czym mówie
 Autor komentarza: Champion20
Data: 22-09-2015 17:28:22 
a cyca ma fest jak ktos napisał to fakt
 Autor komentarza: AdamekFightPL
Data: 22-09-2015 17:43:47 
@Champion20
Kolego z Jarosławia, napisz jak możesz na mój FB https://www.facebook.com/theredhawkproductions , chciałem w końcu jakiś kontakt złapać, a może już się znamy? ( nie chce podawać swojego osobistego FB tutaj na forum.)
 Autor komentarza: Champion20
Data: 22-09-2015 18:02:39 
Siema, wpadnij do corleone w sobote obejrzeć tam galę polsatu będę tam to pogadamy:)
 Autor komentarza: maniekz
Data: 22-09-2015 18:03:51 
Jak to piszę życie, to najładniejsza kobieta to taka przy której budzisz się z rana i nie chcesz uciekać, więc wybieram Piątkowską, bo stawiam że bez tapety nie przypomina wiejskiego pasztetu...

@GaD1 Ewcia/vel psycho masz ból? maść potrzebna? Pożycz od łysego. Musiało zaboleć.

Brodnicka nie machaj balonami tylko ucz się klasy od Jędrzejczyk. Ups... do tego trzeba ciężko trenować. Ohh wait! Gdzie Ty masz mięśnie? Rękawice znalazłaś?

http://akronbouncehouse.com/images/huge-boxing%20gloves.jpg

Będziecie oglądać 10 rund kicania po ringu bez zadawania ciosów, byle ugrać porażkę na punkty i móc się później tłumaczyć.

To nie będzie walka, tylko dramat i antyreklama boksu.
 Autor komentarza: blingbling
Data: 22-09-2015 18:06:22 
@maniek 8 rund:P
 Autor komentarza: blingbling
Data: 22-09-2015 18:11:50 
@maniek masz cos do brodnickiej? to zwykla dziewczyna ze wsi musisz byc wyrozumialy:P war piatkowska
 Autor komentarza: AdamekFightPL
Data: 22-09-2015 18:19:04 
@Champion
Szefie, niestety galę muszę oglądać w domu, jestem na antybiotyku.
 Autor komentarza: royler
Data: 22-09-2015 18:29:53 
Piątkowska bo mnie się podoba jej zewnętrzność to raz, po drugie wygra z Brodnicką bo jest lepsza boksersko i nie ma tatuażu.
 Autor komentarza: tyler
Data: 22-09-2015 19:00:59 
Będzie ko na Brodnickiej, gmitruk ostanio dość dobrze poprawił siłę u swoich podopiecznych. Ktoś coś tam wyżej pisał że była spięta Piątkowska, widziałem punchera i nie zgadzam się. Piątkowska jest jeszcze nieobyta z mediami i stąd to że wyglądała jak w stresie. Ona nie chciała wybuchnąć po tekście o koksie. Nawet jak się wspomoga to i tak lepiej wygląda niż pani robot z alternatyw 4 ewa 2 brodnicka.
 Autor komentarza: GaD1
Data: 22-09-2015 19:02:32 
Autor komentarza: maniekz
Data: 22-09-2015 18:03:51

Nie mierz wszystkich swoją miarą - to odnośnie maści i kontaktów z jakimś łysym.

Co do walki to mam ją głęboko gdzieś, ale liczę na wygraną Brodnickiej żeby poczytać twoje żale na forum:)
 Autor komentarza: maniekz
Data: 22-09-2015 20:55:43 
@GaD1

Zacznijmy od tego, że to w twoje głowie tkwi komunikat o hejcie na Ewę B. pseudonim Robot(Alternatywy 4). Ciekawe, że nie jest tobie obcy mój nick i nie wiesz kim jest łysy?

Nie trudno się domyślić że kwestionuję na tym forum sposób prowadzenia promocji pewnych osób, a że używam argumentów, to jak widać działa, bo niektórzy tak bardzo za tym tęsknią, że muszą o tym napisać w pierwszym poście.

Zdecyduj się na rolę którą obierasz? albo to jest granie ćwierć inteligenta, albo idioty, bo nie wiem co gorsze. Moje argumenty kontra twoje budowanie samopoczucia na podstawie walki, która to w moim odczuciu kompletnie nie wpływa na to co piszę. Serio? Ile ty emocjonalnie masz lat? Tworzysz zaprzeczenie w jednym zdaniu, więc może zastanów się z czym do ludzi, bo najwidoczniej nie jestem ci potrzebny do wyciągania wniosków. Istota samowystarczalna, zaprzecza sama sobie wierząc, że to co pisze jest wartościowe.

Nie to nie będzie walka, żadnej wojny tam nie zobaczą kibice. To będzie ganianie przez wilka owieczki i obstawiam największy zawód promocyjny mister Tworka.

Smutne masz życie, wierząc w takie bzdety. Weź lepiej rozwiąż jakąś krzyżówkę, to ci się połączenia neuronowe poprawią i nie będziesz uzewnętrzniać konfliktów wewnętrznych pisząc takie bzdety.
 Autor komentarza: GaD1
Data: 22-09-2015 21:24:12 
Autor komentarza: maniekz
Data: 22-09-2015 20:55:43

Ten twój pseudointelektualny, filozoficzny bełkot domorosłego inteligenta zainspirował mnie do uczestniczenia w tej "dyskusji". Oczywiście przebije się przez masę bezwartościowych, niczego nie wnoszących bzdur, które miały jak mniemam pokazać czytelnikom, że mają do czynienia z kimś więcej niż internetowym znawcą. A zatem: zupełnie nie wiem o jakim łysym bełkoczesz, mało mnie to obchodzi, jakbyś miał świadomość prowadzonych przez siebie na forum dyskusji to wiedziałbyś, że poruszyłem ten temat, bo już co najmniej 2 razy na temat tej walki wymieniliśmy zdania (twoje ograniczało się do obrażania Brodnickiej) i stąd właśnie zapamiętałem twój nick (wiem wiem, to aż 7 liter, ciężko zapamiętać, ale dzięki krzyżówkom dałem radę). Co do argumentów, to w tym bełkocie nie znalazłem ani jednego który odnosiłby się do walki obu Pań, piszesz o argumentach, próbujesz pozować na mędrca (usiłowanie bardzo nieudolne art. 13 kk) tymczasem zabłysnąłeś jedynie inwektywami pod adresem Brodnickiej. Natomiast faktycznie nie jesteś mi potrzebny do wyciągania wniosków, człowiek inteligentny potrafi je samodzielnie wysnuwać, spróbuj kiedyś a nuż dasz radę. Od tego już tylko krok do rozwiązania pierwszej krzyżówki - ogromna satysfakcja, wiem co mówie i życzę by i tobie się kiedyś udało.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 22-09-2015 22:00:19 
Brodnicka wyglada na szybką na worku (jak to brzmi hehe)
Fizycznie jest silniejsza wiec moim zdniem da rade wypunktowac Piątkowska
 Autor komentarza: Popiol
Data: 22-09-2015 22:55:39 
'Fizycznie jest silniejsza wiec moim zdniem da rade wypunktowac Piątkowska'

Bzdura.
To Piątkowska jest silniejsza fizycznie. Może wygląda mniej masywnie, ale jest bardziej umięśniona. Brodnicka ma troszkę więcej zwykłego 'ciałka'.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 23-09-2015 09:00:28 
Brodnicka za kazdym razem jak pojawi sie w wywiadzie to sprawia wrazenie pustej idiotki
a w tej swojej fryzurce jak z Pulp Fiction wyglada jak tania dziwka w peruce
nie trawie jej i mam nadzieje ze Piatkowska odesle ta celebrytke tam gdzi ejej miejsce czyli bokserski niebyt
 Autor komentarza: maniekz
Data: 23-09-2015 10:13:52 
@GaD1 Różnica jest taka że mnie nie interesuje kim ty jesteś, a treść jaką wnosisz.

Nie upadłem jako człowiek tak nisko by w pierwszym komentarzu wzywać kogoś do hejtu? Serio nie masz nic innego do roboty?

Jak się uważasz za tego ćwierć inteligenta, to

Dorosły człowieku w którym siedzi rozemocjonowane dziecko, rozumiem że szkoła jest ci obca i nie odróżniasz wiedzy naukowej od filozofii, ale na korepetycje z tego zakresu trzeba sobie zapracować wkładając wysiłek w rozwój intelektualny lub zapłacić mądrzejszym od Ciebie aby cię nauczyli co jest odróżniać barwy. Intelektualny daltonizm jest obecnie powszechny, ale to nie tłumaczy twojego urazu psychicznego jaki odcisnął mój komentarz na twojej psychice.

Zwróć uwagę że jest to jedynie odpowiedź i nie poczułem się urażony, a jedynie zobowiązany udzielić ci reprymendy. Nie licz na to że takie puste wywody robią na mnie wrażenie, bo nie ten system wartości reprezentuje, by jakieś zaciećwierzone umysłowe dziecko mogło mieć wpływ na moje samopoczucie.

Wybacz mi że cię obraziłem używając języka który jest ci obcy, ale ja nie z tych co wyzywają od K... i CH...

Mam również głęboką nadzieje że twój mózg dzięki temu tekstowi rozwinął nowe połączenia neuronowe i przysadka mózgowa zacznie od teraz działać poprawnie. :)

Z innych rzeczy czerpię satysfakcje, choćby jak i ta lekcja której ci dziś udzielam. Ubaw po same pachy i moment w którym starasz się zrozumieć co napisałem - bezcenny.


Widzisz, Ewa B. jest bardzo przestraszona i nie potrafi być sobą. Potrzebuje założyć kilka masek aby się dowartościować i w oparciu o to budować pewność siebie. Wewnątrz każdy człowiek jest dobry, ale nie każdy chce być i nie każdy potrafi. To dlatego sprawia wrażenie sztucznej i pustej, bo cały czas jest zmuszona grać kogoś kim nie jest.

Nie czuje się zobowiązany kibicować każdemu kogo popiera większość. Sam decyduje komu kibicować i nie potrzebuje sugestii w cukierkowej oprawie.
 Autor komentarza: Lennox25
Data: 23-09-2015 11:30:04 
Jezu to forum czasami schodzi do tak niskiego poziomu że aż chce się stąd usunąć i nie wracać. Jak nie chamstwo takich użytkowników jak odynieć , to pseudointelektualne wypociny maniekz. Nie powiem kiedyś mnie bawiło czytanie takiego badziewia ale teraz już po prostu drażni. Kobieta nic złego nie zrobiła nikomu nic nie obiecywała ,a tu pociski jakby z SS pochodziła albo Gilowic :D Dajcie sobie na wstrzymanie.
 Autor komentarza: Knuras
Data: 23-09-2015 11:34:30 
Piatkowska ladniejsza, mam nadzieje ze wygra
 Autor komentarza: Knuras
Data: 23-09-2015 11:40:45 
Brodnicka wydaje sie bardziej "dzika" to mnie troche niepokoi
 Autor komentarza: golabek
Data: 23-09-2015 12:04:25 
Wg mnie Piątkowska jest lepsza od Brodnickiej i wygra tą walkę. Ten konflikt między Paniami mam wrażenie jest trochę na siłę no ale oki jakiś thrash talk musi być :)
W sumie fajnie ze dojdzie do jakby nie było pojedynku na szczycie polskiego boksu kobiecego, żeby w męskim częściej takie organizowano.
Brytyjczycy nie mają z tym problemów, bardzo często walczą między sobą, takie walki zapełniają hale i stadiony. Nie oszukujmy się, ani Szpila Adamek ani wcześniej Gołota - Adamek nie były na podworkowyk szczycie. Gdyby 5 lat temu zorganizować walkę Wlodar - Adamek to byłoby coś albo nawet ze 2 - 3 lata temu Wlodar - Master.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 23-09-2015 12:29:49 
Lennox25

gdzie ty widzisz chamstwo w mojej wypowiedzi?
ja tylko wyrazam swoja opinie a to mi chyba wolno jeszcze?
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 23-09-2015 12:29:50 
Jakoś specjalnie mi snu z powiek ta walka nie spędza ale jeśli miałbym wskazać zwyciężczynię na podstawie tych urywków które kiedyś widziałem przy jakiś tam galach to byłaby to zdecydowanie Piątkowska.
Jej boks i ruchy sprawiają wrażenie mniej damskich. A wiadomo że ideałem walczącej kobitki była by taka która potrafi walczyć jak facet. Bo to sport dla facetów.
Też mam wrażenie że Brodnicka będzie musiała srogo się tłumaczyć po porażce. Ale kasa wpadnie i to się liczy.
 Autor komentarza: heinz
Data: 23-09-2015 21:16:34 
Dajcie spokój, całkiem ładne dziewczyny będą się prać po buziach (za pieniądze),a panowie toczą pianę na bliżej niesprecyzowane tematy.
Ta gala to nieporozumienie i skok na kasę nieświadomych.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.