PROWODNIKOW KONTRA PETROW NA POCZĄTKU LISTOPADA?

Kontrakt jeszcze nie został podpisany, ale prawdopodobne jest starcie Rusłana Prowodnikowa (24-4, 17 KO) z Petrem Petrowem (36-4-2, 17 KO).

Do pojedynku miałoby dojść 7 listopada na antenie stacji Showtime. Byłby to transfer Rosjanina z konkurencyjnej HBO. Chodzi o wieczór w hali Barclays Center na Brooklynie.

Prowodnikow to jedna z największych gwiazd kategorii junior półśredniej, ale w ostatniej potyczce, dodajmy po wielkim bombardowaniu, przegrał w połowie kwietnia nieznacznie na punkty z Lucasem Martinem Matthysse. Jego rodak to czołowa postać wagi lekkiej. Petrow wygrał w tym limicie w zeszłym roku turniej Boxcino, ale tym razem musiałby pójść blisko dwa i pół kilograma w górę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rocky86
Data: 22-09-2015 10:43:13 
Dobry przeciwnik dla Rusłana, należy mu się łatwiejsza walka, bo tych grzmotach z Lucas'em
 Autor komentarza: Matys90
Data: 22-09-2015 11:09:59 
Petrow to dobry, solidny pięściarz, ułożony technicznie swarmer i w lekkiej mógłby się nawet pokusić o zdobycie pasa. Zwłaszcza, że nie ma jest to obecnie szczególnie mocna kategoria i poza Linaresem to mistrzowie są w dużej mierze dosyć 'przypadkowi', a i Linares pod presją jest do przełamania. Natomiast dla Petrowa walka z wyraźnie większym i bardzo mocno bijącym Prowodnikowem jest jak to mówią amerykanie: 'all wrong'. Rusłan go dotkliwie porozbija, no ale przynajmniej tak długo jak ta walka potrwa, powinna być atrakcyjna dla kibica, bo obaj mają zasadniczo tylko jeden bieg - do przodu.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 22-09-2015 11:20:02 
Provodnikov to zaden wielki bokser a tylko twardoglowy bijok ktory skonczy kariere z wszelkimi tego mozliwymi skutkami tzn chorobami bokserow
 Autor komentarza: Tomasinho
Data: 22-09-2015 12:36:29 
Ja tam wolę takich świniobijców niż nudziarzy w postaci Floyda.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.