GARCIA: MOGĘ DAĆ KHANOWI REWANŻ

Danny Garcia (31-0, 18 KO) zapowiada, że chętnie da rewanż Amirowi Khanowi (31-3, 19 KO), którego w 2012 roku zastopował w czwartej rundzie. Tym razem, przekonuje, wszystko może zakończyć się jeszcze szybciej.

- Zmieniłem wagę na półśrednią, aby walczyć z najlepszymi i jeżeli oni chcą tej walki, możemy to zrobić. Gdzie byśmy nie walczyli, on zawsze będzie miał z tyłu głowy to, co mu zrobiłem. Nie zrozumcie mnie źle, Khan to dobry zawodnik, niczego mu nie odbieram, ale kiedy walczysz z kimś, kto już cie znokautował, a i wcześniej przegrywałeś przez nokaut, zawsze myślisz o tym, że znowu może to cię spotkać. W pierwszej walce nie byłem nawet doświadczony, nie miałem na koncie żadnej dużej walki. Teraz jestem dużo silniejszy i po prostu lepszy - stwierdził "Swift".

Khan na razie ma jednak na celowniku innego zawodnika. Anglik ma nadzieję, że na początku przyszłego roku zmierzy się z Mannym Pacquiao (57-6-2, 38 KO). Negocjacje w tej sprawie trwają.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 19-09-2015 12:47:24 
Pomimo, że ostatnio Garcia raczej równał w dół, to ja widzę powtórkę z nokautu poprzedzoną pływaniem w ringu. Dla obu ważna walka, skończyło się skomlenie o pojedynek z Floydem, trzeba zacząć się bić w półśredniej.
 Autor komentarza: yaro1411
Data: 19-09-2015 13:30:13 
Czuję "clinical performance" by Ciapaty i rozbity Danny w końcu spadnie z piedestału. Jak dla mnie przegrał już 2 walki;p
 Autor komentarza: Callisto
Data: 19-09-2015 16:03:53 
Amir wypunktowalby go do zera bo jest lepszym zawodnikiem, ma wiekszy talent i jest przystojniejszy oraz fajniejszy. W pierwszej walce sedzia troche pomogl Dannemu i gdyby nie to walka moglaby sie potoczyc inaczej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.