VINCENT FEIGENTBUTZ 17 PAŹDZIERNIKA PODEJDZIE DO PIERWSZEJ OBRONY

Vincent Feigenbutz (20-1, 19 KO) po zdobyciu dwa miesiące temu tytułu mistrza świata federacji WBA kategorii super średniej w wersji tymczasowej, już 17 października na ringu w Karlsruhe podejdzie do pierwszej obrony tego pasa.

Plany grupy Sauerland Event mocno pokrzyżowała decyzja władz organizacji WBA. Postanowiono bowiem, że dojdzie do walki rewanżowej pomiędzy Felixem Sturmem (39-5-3, 18 KO) a Fiodorem Czudinowem (13-0, 10 KO). Feigenbutz miał otrzymać mistrzowską szansę, za sprawą której mógłby się stać najmłodszym niemieckim mistrzem świata w historii, na początku grudnia. Kontrakt podpisano już w lipcu, ale na początku września federacja WBA postanowiła, że o regularny pas w wadze super średniej, który Czudinow w maju odebrał Sturmowi, ponownie zaboksują Rosjanin i doświadczony Niemiec.

Dobrze znany polskim kibicom Feigenbutz pozmieniał więc wcześniejsze plany. W obronie pasa w wersji tymczasowej jego pretendentem będzie najlepszy Włoch w tym limicie - Giovanni De Carolis (23-5, 11 KO), który po przeciętnym starcie swojej kariery, ostatnio ostro poszedł w górę za sprawą zwycięstw nad Geardem Ajetoviciem oraz Mouhamedem Ali Ndiaye.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 17-09-2015 16:54:41 
Jak to w Niemczech, niemiecki mistrz musi tylko przetrwać 12 rund aby utrzymać tytuł
 Autor komentarza: bolos
Data: 17-09-2015 18:19:57 
Następny mistrz świata WBA. Super champion, mistrze regularny, mistrz tymczasowy i o każdym się pisze,że jest mistrzem świata. To co się dzieje w boksie to jest jakaś komedia.
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 17-09-2015 20:44:10 
Vincent Feigenbutz (20-1, 19 KO) po zdobyciu dwa miesiące temu tytułu mistrza świata federacji WBA kategorii super średniej w wersji tymczasowej,

*
*

To ma byc Mistrzostwo Świata? Dobre jajaxDDD David Saulsberry też miał pas, czyli był Mistrzem Świata, dobrze rozumiem?
 Autor komentarza: odyniec
Data: 18-09-2015 07:38:21 
Feigenbutz to kolek silny i nic wiecej jaki z niego mistrz?
ktos go widzi w ogole w konfrontacji z reszta mistrzow w tej zajebiscie obsadzonej wadze?
byle on zadnego pasa nie zdobyl bo niemcy ostatnio wtopili na Grovesie Mastenaku i Pricie wiec ewentualny pas beda kisic w niemczech na lokalnych galach z rywalami z 3 ligi

najchetniej bym zobaczyl jak ktos go sprowadza brutalnie na ziemie i uswiadamia mu jak wyglada prawdziwy boks a nie niemiecka jego parodia
 Autor komentarza: Znafca
Data: 18-09-2015 08:31:34 
nie tylko silny - ale młody, szybki i silny. walczący bez kompleksów. ma poza tym jeszcze sporo czasu aby usprawnić swój warsztat bokserski. zresztą jego wyjątkowa siła pozwala mu myśleć o wygranej z każdym przeciwnikiem, z którym się spotka w ringu. niewątpliwie jest do "wypykania", ale walka z takim osiłkiem przez 12 rund to zawsze wielkie ryzyko.
ja mu kibicuję od czasu, gdy pokazał miejsce w szeregu naszym krajowym waciakom. ponadto facet mi przypomina M.Tysona. wchodzi do ringu, żeby urwać przeciwnikowi głowę. żadnych kalkulacji.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.