GEORGE GROVES ROZMYŚLA NAD PRZYSZŁOŚCIĄ

George Groves (21-3, 16 KO) mocno przeżył niejednogłośną porażkę z Badou Jackiem o pas WBC w sobotnią noc. To było dla niego trzecie podejście do mistrzostwa świata i trzecia porażka. Dwie pierwsze były bolesne z racji nokautu. Tym razem zabolał go bardziej fakt, że zabrakło tak niewiele.

- Nie jest ważne w jaki sposób przegrywa się pojedynek mistrzowski, uczucie i przygnębienie są zawsze takie same. Znalazłem się na deskach w pierwszej rundzie, biłem się na wyjeździe i przegrałem stosunkiem głosów dwa do jednego. Do upragnionego celu zabrakło dosłownie jednego kroku, było bardzo blisko. Teraz muszę spędzić trochę czasu z rodziną i wtedy dopiero podejmę decyzję co do mojej dalszej przyszłości - nie ukrywa Brytyjczyk.

JACK POKONAŁ GROVESA

- Po najgorszym z możliwych starcie George pokazał nie tylko umiejętności bokserskie, lecz również ogromne serce do walki. Werdykt mógł pójść w obie strony, ale gdy jest się pretendentem i walczy się na wyjeździe, tak to właśnie wygląda. Groves zyskał nowych fanów i udowodnił, że należy do światowej czołówki. Usiądziemy w najbliższych tygodniach wspólnie całą drużyną i wybierzemy najlepszą opcję - dodał Kalle Sauerland, promotor zawodnika.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: odyniec
Data: 17-09-2015 07:26:21 
Groves, Price, Masternak - nietrafione inwestycje Sauerlanda nie wspominajac kilku niemieckich "prospektow"
 Autor komentarza: yaro1411
Data: 17-09-2015 08:28:30 
Inwestycje trafione, tylko sposób prowadzenia po ch...ju
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 17-09-2015 10:28:15 
Ciężko stwierdzić, czy Sauerlandom inwestycja w Groves'a się nie opłaciła. George podpisał kontrakt ze Szkopami po porażce z Frochem, ale rewanż wygenerował kupę kasy. Za to w przypadku Price'a sprawa przedstawia się inaczej, promocja zawodników HW pożera bardzo dużo pieniędzy.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 17-09-2015 10:33:21 
cd.

a David nie stoczył żadnej głośnej walki i ma już po karierze. Jednak z drugiej strony Sauerlandy nie inwestowały w niego ostatnio specjalnie dużo, o czym świadczy przegrany przetarg na walkę o pas EBU z Teperem.
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 17-09-2015 19:00:18 
To było dla niego trzecie podejście do mistrzostwa świata i trzecia porażka. Dwie pierwsze były bolesne z racji nokautu. Tym razem zabolał go bardziej fakt, że zabrakło tak niewiele.

*
*

W pierwszej walce z Frochem go zwyczajnie zwałowano, a nie znokautowano...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.