'GŁÓWKA' BĘDZIE PAUZOWAŁ DŁUŻEJ

Nowy mistrz świata federacji WBO wagi junior ciężkiej Krzysztof Głowacki (25-0, 16 KO) przeszedł przed kilkoma dniami operację nadgarstka i łokcia. Zabieg przeszedł pomyślnie, ale "Główkę" czeka troszkę dłuższa przerwa. - Główka jednak będzie miał ponad 8 tygodni przerwy, nadgarstek był mocniej uszkodzony niż się wydawało - napisał na swoim profilu na Twitterze jeden z promotorów boksera Andrzej Wasilewski.

Podczas zwycięskiego pojedynku z Marco Huckiem z ubiegłego miesiąca pięściarz z Wałcza walczył z pękniętym nadgarstkiem. Nie przeszkodziło mu to jednak w wielkim stylu pokonać wielkiego mistrza. Choć na kartach punktowych popularny "Główka" przegrywał, to w jedenastej dwa soczyste uderzenia powaliły Niemca na deski,  a chwilę potem Polak dopełnił formalności i wykończył Hucka. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 16-09-2015 19:17:58 
Dużo zdrowia i jeszcze więcej zdrowia Mistrzu!.
 Autor komentarza: royler
Data: 16-09-2015 21:57:34 
Mistrzu, życzę szybkiego powrotu na ring!
 Autor komentarza: 86viper
Data: 17-09-2015 10:35:28 
W mojej ocenie Huck prowadził na punkty tylko dlatego, że bronił tytułu i wszystkie w miarę wyrównane rundy, nawet te z lekką przewagą Głowackiego szły na korzyść Hucka. Jednak z przebiegu pojedynku Głowacki był lepszy, Huck miał swoje momenty ale oprócz szóstej rundy to pojedynek był pod dyktando Główki. Taka jest przynajmniej moja subiektywna ocena. Jestem ciekaw waszej.
 Autor komentarza: Kadej
Data: 18-09-2015 10:11:00 
Zgadzam się z Tobą.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.