MOSLEY: ROZMAWIAM Z KHANEM NA TEMAT WALKI W DUBAJU

Shane Mosley (48-9-1, 40 KO), który niedawno udanie powrócił na ring po blisko dwóch latach przerwy, twierdzi, że jest brany pod uwagę jako kolejny rywal Amira Khana (31-3, 19 KO).

- Dostałem propozycję walki z Khanem. Amir mówi, że może się ze mną zmierzyć 13 grudnia na gali w Dubaju. To byłoby interesujące. Prowadzimy rozmowy w tej sprawie, mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie. Już nie mogę się doczekać - skomentował "Słodki", który na początku tygodnia skończył 44 lata.

Mosley wznowił karierę w sierpniu, zwyciężając przed czasem Ricardo Mayorgę. Khan po raz ostatni boksował w maju, wygrywając z Chrisem Algierim. Ostatnio spekulowano, że Anglik zmierzy się nie z Mosleyem, tylko z "Syberyjskim Rockym", Rusłanem Prowodnikowem (24-4, 17 KO). Rozmowy w tej sprawie potwierdził nawet szef sportu w telewizji Showtime, Stephen Espinoza.

- Bardzo nam się podoba idea takiego pojedynku. Dla obu to ciekawa opcja, ale co najważniejsze, również dla kibiców. Mamy nadzieję, że Amir zaakceptuje warunki i 7 listopada stanie do walki z Prowodnikowem - powiedział.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 12-09-2015 14:45:20 
i staruszek by koziarza mogl ustrzelic bo jesli nei to by przegral na pkt bo jest za wolny juz
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.