WIDEO. STEVENSON DEMOLUJE W 6. OBRONIE

Mistrz świata federacji WBC i magazynu The Ring w wadze półciężkiej Adonis Stevenson (27-1, 22 KO) znów rozprawił się z rywalem w imponującym stylu. "Superman" nie miał najmniejszych problemów z rozmontowaniem obrony twardego Tommy'ego Karpency'ego (25-5-1, 14 KO), który z trudem przetrwał drugą rundę, ale poległ pod ciężkimi ciosami czempiona już na początku trzeciej. Zobaczcie, jak wyglądała ekspresowa demolka w wykonaniu blisko 38-letniego Stevensona, który w kolejnej walce chce się zmierzyć z Siergiejem Kowaliowem (28-0-1, 25 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: qwerty890
Data: 12-09-2015 12:42:12 
Ładnie zdemolował tego Karpency'ego, ale sam też parę razy dostał.
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 12-09-2015 13:00:29 
Kilka mocnych ciosów Adonis zebrał, ale mimo wszystko pięknie wykończył Karpency'ego. Obecnie Adonis v Kowaliow to dla mnie najbardziej wyczekiwana walka w boksie zawodowym. GGG v Ward czy Kliczko v Wilder nie obchodzą mnie w porówaniu do unifikacji w LHW. Niestety smutne jest, że raczej do niej nie dojdzie przez wycofywanie się z przetargów Kaśki Duvy, ale co zrobic...

Piękne w tej ewentualnej konfrontacji była by nie tylko świadomosc ewentualnego końca w każdej chwili, unifikacji 4 pasów, pojedynek superpuncherów, ale także zestawienie styli. Za taką walkę mógłbym właśnie zapłacic PPV. Ze Haitańczyk i Rosjanin? I co z tego? To jest to czego nie mógłbym po prostu przegapic:)
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 12-09-2015 13:21:24 
Stevenson-Kowaliow
Ward-GGG
Łoma-Rigo
ALvarez-Cotto
Thurman-Brook
Crawford-Pacman

Moim zdaniem najbardziej wyczekiwane walki 2015/2016

Stevenson zrobił co do niego należy, ale myslalem że Karpency większy opór postawi. Stevenson niby a stary, a nadal w znakomitej formie. Nie widać spadków w szybkości czy sile u niego.
Kowaliow jednak faworytem. Niesamowita walka by była.
 Autor komentarza: CELko
Data: 12-09-2015 15:27:12 
Stevenson w walce z Kowaliowem zostanie zniszczony.Fonfara jak chce mieć szanse na pas musi brać rewanż z Adonisem póki jeszcze ten ma pas.Coraz więcej zbiera Superman, refleks traci i to widać.
 Autor komentarza: Adih4sh
Data: 12-09-2015 19:41:06 
Jak lubię boks Kanadyjczyka ale w tej walce mimo wygranej nie zaprezentował się zachwycająco.
I pewnie nie miał takiego prawa bo starość nie radość, nie da się oszukać.
Jak ma zamiar walczyć z Kowaliowem to ten rok jest ostatnim dzwonkiem - niech walczy za pół-darmo.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.