SAUL ALVAREZ NA DŁUŻEJ W GOLDEN BOY PROMOTIONS!

Saul Alvarez (45-1-1, 32 KO) pozostaje lojalny wobec Oscara De La Hoyi.Pomimo iż kusili go już chyba wszyscy, popularny "Canelo" znów przedłużył kontrakt ze stajnią Golden Boy Promotions. Nowa umowa jest długoterminowa.

Meksykanin, zdaniem wielu lider kategorii junior średniej, jest od dawna pupilkiem "Złotego Chłopca".

- Jedną z moich najważniejszych cech jest lojalność, taki mam charakter. I właśnie dlatego przedłużyłem kontrakt z GBP. Ta grupa zbudowała moją karierę. Liczę na to, iż będziemy współpracować aż do końca mojego boksowania - przyznał Alvarez.

- Saul to już nie jest przyszłość boksu, a teraźniejszość. Wygrana 21 listopada nad Miguelem Cotto umocni jego status w tym biznesie. Wspieranie go przez tyle lat był dla nas zaszczytem, choć nadal czekamy na jeszcze więcej - dodał De La Hoya.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: djpioter
Data: 12-09-2015 00:34:41 
Wcale się nie zdziwię jak Cotto porozbija rudego i wygra na punkty, a może nawet przed czasem, bo ma czym uderzyć w porównaniu do FMJ. Canelo jest mocny, ale Cotto po przejściu pod skrzydła Roacha przeżywa drugą młodość, także wynik tej walki jest otwarty - ze wskazaniem na Cotto.Ze względu na większe doświadczenie w walkach o dużą stawkę..
 Autor komentarza: StewRoid
Data: 12-09-2015 00:48:22 
Ja obstawiam zdecydowae zwycięstwo Canelo. Nie twierdzę, że pojedynek dla niego będzie łatwy ale przekręt nie będzie potrzebny. Wygra wyraźnie albo nawet znokautuje Cotto. Jest silniejszy, szybszy, większy technicznie też bardzo dobry. Jedyny element w którym odstaje to kondycja.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.