PROMOTOR BRODNICKIEJ: PIĄTKOWSKA SZUKA WYMÓWEK

Już niewiele ponad dwa tygodnie zostały do starcia Ewy Piątkowskiej (7-0, 4 KO) z Ewą Brodnicką (8-0, 2 KO). O ile ze sportowego punktu widzenia na gali Polsat Boxing Night są poważniejsze walki, to starcie dwóch pań wzbudza póki co największe emocje.

Teraz pojawiły się kolejne kontrowersje, bowiem "Tygrysica" chce walczyć w mniejszych rękawicach, ośmiouncjowych, jej rywalka w "dziesiątkach".

- To zaczyna już być męczące. Nie może być tak, że pani Piątkowska stawia nam coraz to nowe wymagania, które my musimy ciągle akceptować. Poszliśmy jej przecież już na rękę jeśli chodzi o limit, teraz to. Według przepisów  powinny to być rękawice większe, choć jest tam pewna luka, którą Ewa chce wykorzystać. Na początku było mówione o rękawicach dziesięciouncjowych. Jak to wszystko obserwuję z boku, to wydaje mi się, że do tej walki jednak nie dojdzie, a Piątkowska szuka tylko kolejnych wymówek - mówi podrażniony Mariusz Grabowski ze stajni Tymex Boxing Promotion, promotor Brodnickiej.

- Ostatnie dwie walki Piątkowska stoczyła w większych rękawicach i jakoś nie spadały jej z dłoni. Teraz są już podobno zbyt duże. To się robi niedorzeczne. Chciałbym, by został ustalony jakiś ostateczny termin, po którym już nic nie będzie można zmieniać i wszystko zostanie oficjalnie zaklepane. Ciężkie przygotowania mojej zawodniczki nie mogą przecież pójść na marne. Jeśli Ewa dalej będzie stawiała kolejne warunki, niech będzie przyszykowana jakaś ewentualna zastępczyni - dodał Grabowski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: blingbling
Data: 10-09-2015 16:33:23 
grabowski chyba ma okres bardziej marudny jest od dziewczyn
 Autor komentarza: tyler
Data: 10-09-2015 16:38:01 
No tak, ktoś tu się chce bić? Mam nadzieję że walka się odbędzie, kupiłem bilety i nie mam zamiaru oglądać tylko przystojnego Przemysława z "naturalnym ciężkim". Snarski i jego ubojnia z ogierami niedługo będą mieli lepsze konfrontacje na swoich festynach.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 10-09-2015 17:54:47 
Panie Grabowski to jest boks zawodowy czy jakaś amatorska zabawa?

Brodnicka niech sobie wbije do głowy co to zawodowy boks i tutaj trzeba się napierd... a nie kicać jak zając trzęsąc zawieszeniem na pokaz.

Co ona się boi że po walce nie pokaże kolejnej sweetfoci na Facebooku?
Czy dlatego chce dużych rękawic, aby mieć większą powierzchnie do zasłaniania gardą.

To jest jakiś dramat i powinno się wysłać jaką petycję do Polsatu, żeby nie robili szopki z tej imprezy, bo nie dość że boks leży, to zamiast promocji będzie jedno wielkie nic!


Może niech Brodnicka jeszcze poprosi o kaski i związanie rąk Piątkowskiej, bo walka jej nie pasuje.

Stawiam że to się nie odbędzie, bo ktoś tutaj chce obsr... zbroję.

Grabowski ty się lepiej zajmij swoimi zawodnikami, bo ich jakoś jest wątpliwa i zamiast męskiej postawy wychodzą ciepłe kluchy.

Aśka Jędrzejczyk oklepała by obie, bo ciężko pracuje, a nie bredzi głupot. Naparza się w małych rękawicach i robi z rywalek masakrę.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 10-09-2015 17:59:48 
@tyler Snarski ma większe jaja niż większość polskich ogierów.

Jego walka na pożegnanie to był majstersztyk, biorąc pod uwagę jego wiek.

A tutaj mały komunikat do brodnickiej, co znaczy mieć serce do walki:
http://www4.cdn.sherdog.com/_images/pictures/20150620021701_IMG_1297.JPG

a i znalazłem rękawice na walkę:
http://akronbouncehouse.com/images/huge-boxing%20gloves.jpg
 Autor komentarza: tyler
Data: 10-09-2015 20:44:51 
No charyzmy mu nie brakuje,walka z zeganem, (zresztą dwie walki z Cieślakiem) jak piszesz pierwsza klasa i można by obdzielić kilka innych zestawień tą potyczką, ale mi chodzi o to co on odstawia tymi festyno galami, ma chłop wejścia i zna dużo ludzi i takie badziewie odstawia...dobra wracam do tematu Brodnickiej, mnie się wydaje że Ewa B. zrobiła "11" lub w zbroje jak kto woli. Teraz polsat i spółka powinni wyciągnąć wnioski na przyszłość przy organizacji kolejnej gali,aby kontrakty i ustalania były zawarte i niezminialne po po podpisaniu
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 10-09-2015 21:40:19 
Autor komentarza: maniekz
Data: 10-09-2015 17:54:47
Panie Grabowski to jest boks zawodowy czy jakaś amatorska zabawa?

Brodnicka niech sobie wbije do głowy co to zawodowy boks i tutaj trzeba się napierd... a nie kicać jak zając trzęsąc zawieszeniem na pokaz.

napierdalac to sie mozesz pod budka z piwem, to jest sport a jak chcesz dzikszej walki i krwi to ogladaj aske na ufc
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 10-09-2015 23:35:18 
Snara nie ma sosu na wynajem dużej hali i zakontraktowania dobrych bokserów dlatego robi gale na polu campingowym z bokserami , którzy są średniakami i walcza raczej dla hobby niż dla kasy bo pensje napewno nie są wygórowane dla tych śmiałków do walk bez szatni przy gryzących komarach.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 11-09-2015 12:37:54 
Piątkowska wygra i nie podlega to żadnej dyskusji.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.