MONAGHAN KONTRA GEORGE 16 PAŹDZIERNIKA

Popularny wśród kibiców Sean Monaghan (25-0, 16 KO) kolejny pojedynek stoczy 16 października na Brooklynie. Wszystko będzie transmitowane przez stację TruTV.

Rywalem 34-latka z Long Beach będzie doświadczony i groźny Donovan George (25-4-2, 22 KO), który wraca z zawieszenia po wpadce dopingowej.

Dla Monaghana będzie to trzeci tegoroczny występ. W kuluarach mówi się, że w razie efektownego zwycięstwa może wkrótce doczekać się potyczki o mistrzostwo świata.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Versalce
Data: 08-09-2015 21:23:44 
Sean Monaghan nie miał w karierze ani jednego solidnego zawodnika. Ponieważ lata już swoje ma, to kiedy w końcu przyjdzie pora zawalczyć z kimś lepszym, ten będzie się zbierał ku zakończeniu kariery.
 Autor komentarza: przemyto
Data: 09-09-2015 09:35:48 
Monaghan od lat konsekwentnie broni pasa WBC Continental Americas, pokonując przy tym bumow, niestety taka jest prawda. Teraz walczy Donem Georgem ktory dostal lomot od Edwina Rodrigueza i Stevensona. Rozumiem, że w Nowym Jorku jest popularnym bokserem, że na Brooklynie ma fanów, ale przypuszczam, że walka choćby z Tommym Karpency, że o czolowce lhw nie wspomne zmiotlaby by go z ringu jak halny.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.