MARCIN BRZESKI: W WALCE Z LETREM STAWIAMY NA SZYBKOŚĆ

- Moja waga znacząco spadła. Gdy rozpoczynałem przygotowania, ważyłem ponad 120 kilogramów. Teraz oscyluje ona w granicach 114 i na tym nie koniec - mówi Marcin Brzeski (6-0, 4 KO), niepokonany pięściarz wagi ciężkiej, który w przyszłym miesiącu skrzyżuje rękawice z Władimirem Letrem (5-4, 2 KO).

- Wczoraj po raz pierwszy spojrzeliśmy sobie w oczy. Nastawiam się na ciężką przeprawę, bo Włodek na pewno postawi wysoko poprzeczkę. To będzie najcięższy rywal w mojej dotychczasowej karierze - nie ukrywa niedawny sparingpartner Tomka Adamka.

- Moje przygotowania różnią się znacząco od poprzednich. Przyczyniło się do tego kilka rzeczy, miedzy innymi sparingi z Tomaszem Adamkiem w Łomnicy, które dały mi mnóstwo cennego doświadczenia. Szkoda tylko, że nie mogłem zostać trochę dłużej. Oni chcieli bym przyjechał do Łomnicy wczoraj na dwie kolejne sesje sparingowe, ale niestety musiałem odmówić. Między innymi przez wzgląd na wczorajszą konferencję prasową promująca naszą walkę. Kolejną istotną rzeczą w moim treningach jest pojawienie się Roberta Adamskiego, szkoleniowca od pracy nad wytrzymałością. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak, że rano jadę do Płońska, wieczorem natomiast robię treningi typowo pod kątem bokserskim z Jarkiem Soroko. Bardzo się cieszę, że tak to wszystko wygląda. Jeśli chodzi o sparingi, to rozpocznę je pod koniec miesiąca. Dokładnie nie wiem kto będzie mi w nich pomagał. Na pewno będą to polscy zawodnicy. Na najbliższą walkę zbuduję życiową formę. W tej walce postawimy przede wszystkim na szybkość - zapewnia Brzeski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: royler
Data: 07-09-2015 16:07:18 
Prospect vs bum
 Autor komentarza: CELko
Data: 07-09-2015 16:33:24 
Włodzimierz odkąd został nazwany Władimirem stał się bardziej niebezpieczny, będzie ciekawa walka.Chyba, że mocny cios spadnie na wątrobe Letra w pierwszej rundzie, jeśli tak się nie stanie to zobaczymy jak tam z kondycją Brzeskiego bo ostatnio cos cienko to wszystko wyglądało.
 Autor komentarza: pinczorio
Data: 07-09-2015 17:44:39 
@royler

ktory to prospekt a ktory bum?
 Autor komentarza: royler
Data: 07-09-2015 17:54:18 
Moim skromnym zdaniem biorąc pod uwagę rekord..sam sobie odpowiedz na pytanie. Wiem do czego zmierzasz, ale tych gości trzeba było w jakiś sposób ocenić. Journeyman??
 Autor komentarza: Versalce
Data: 07-09-2015 22:59:32 
Przecież Letr wziął się niby solidnie do pracy, zrzucił sporo i przeszedł do cruiser. Teraz do Brzeskiego będzie musiał przytyć i cały proces diety cud weźmie w łeb.

A, że przegra to jest więcej niż pewne.
 Autor komentarza: pinczorio
Data: 08-09-2015 00:08:33 
myslalem, ze prospekt to taki Joshua albo Parker. nie lubie tego slowa ale oboje to... wiesz kto.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.