ME 2015: WYNIKI ZABAWY 'KTO PIERWSZY TEN LEPSZY'

Kurz po Mistrzostwach Europy seniorów w boksie już opadł, a więc czas na rozwiązanie naszej zabawy, który ogłosiliśmy jeszcze przed pierwszym gongiem na ringu w bułgarskim Samokowie. Pytanie brzmiało "Ile walk wygrają biało-czerwoni podczas się mistrzostw Europy?". Podopieczni Zbigniewa Rauby odnieśli dziewięć triumfów, co przełożyło się na dwa srebrne medale i historyczny, najlepszy od dwudziestu dwóch lat wynik na czempionacie Starego Kontynentu. A my z radością ogłaszamy, że znakomitym nosem analitycznym wykazał się użytkownik o nicku ArktycznaMalpa, choć konkurencja nie spała. 

O historyczny wynik postarali się dla nas szczególnie Tomasz Jabłoński i Igor Jakubowski - dwa polskie asy atutowe i gwiazdy drużyny Rafako Hussars Poland. Ćwierćfinał osiągnęli również Dawid Jagodziński i Mateusz Tryc - pierwszy z nich, tak jak nasi medaliści, zapewnił sobie udział w zbliżających się Mistrzostwach Świata w Katarze, z kolei Tryc wygrał jeden pojedynek, a w starcie decydującym o awansie do strefy medalowej przegrał z reprezentantem Wielkiej Brytanii, choć pierwsza runda była jedną z najbardziej emocjonujących na całym turnieju, a nasz półciężki narzucił mordercze tempo, zadając przez pierwsze trzy minuty blisko 130 ciosów. Ponadto, pojedynczy sukces osiągnął również Dawid Michelus, który potwierdził, że drzemie w nim niemały potencjał. Niestety, pierwsze walki przegrali Daniel Adamiec i Paweł Wierzbicki, choć ten pierwszy, obiektywnie patrząc, został skrzywdzony przez sędziów. 

Korzystając z okazji, raz jeszcze gratulujemy naszym medalistom, jak i całej reprezentacji oraz sztabowi szkoleniowemu w osobach Zbigniewa Rauby i Ludwika Buczyńskiego. Wróćmy do pięknych chwil tego czempionatu i przypomnijmy sobie walki z udziałem biało-czerwonych! Dla najlepszego typera mamy przygotowaną okolicznościową koszulę i okulary przeciwsłoneczne.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.