WASILEWSKI: 'GŁÓWKĘ' CZEKAJĄ DWIE OPERACJE

- Doktor Śmigielski w przyszłym tygodniu przeprowadzi dwie operacje, naprawi lewy łokieć i lewy nadgarstek "Glówki", gdzie jest i pęknięcie i dziura... - napisał na swoim Twitterze współpromotor Krzysztofa Głowackiego (25-0, 16 KO) Andrzej Wasilewski. Polski pięściarz już wcześniej mówił o tych urazach w wywiadach po ostatniej walce z Marco Huckiem (38-3-1, 26 KO), jednak czekał na dogłębne badania.

Dwa tygodnie temu w Prudential Center w Newark Głowacki stoczył najważniejszy pojedynek w karierze, zwyciężając 30-letniego Niemca, któremu zabrał tytuł mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej. Bokser z Wałcza przyznał w mediach, że z Huckiem boksował z kontuzją. 

Promotorzy Głowackiego pierwszą obronę pasa swojego podopiecznego wstępnie planują na listopad lub grudzień na terenie Stanów Zjednoczonych. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 31-08-2015 20:37:24 
Miejmy nadzieje że kuracja nie potrwa za długo. Zdrowiej mistrzu!
 Autor komentarza: Koment
Data: 31-08-2015 20:38:45 
Obejrzałem jeszcze raz walkę z Huckiem, masakra co zrobił Krzysiek. To nie Huck ją przegrał, tylko Głowacki wygrał! Huck w tej formie prawdopodobnie pokonał by swoich poprzednich, oponentów. Głowacki po prostu swoją techniką, sprytem, przygotowaniem taktycznym jak i fizycznym, oraz wolą zwycięstwa (wielkie brawa dla trenera już w niego zwątpiłem a to po prostu trafiały mu się wcześniej ogórki :) ) pokonał ten twardy, prosty, siłowy sposób boksowania Hucka. Wielkie gratulacje Panowie.
 Autor komentarza: royler
Data: 31-08-2015 20:49:55 
Mistrzu będzie dobrze!

Serdeczności
 Autor komentarza: LoboHC
Data: 31-08-2015 20:51:59 
Oby wszystko poszło dobrze i nasz jedyny mistrz jak najszybciej wrócił na ring.
 Autor komentarza: WalterAlfa
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 01-09-2015 10:52:01 
Dobra decyzja i dobry czas na zaleczenie urazów powstałych (lub pogłębionych) bezpośrednio w walce z Huckiem jak i tych, z którymi Głowacki na pewno borykał się od dłuższego czasu, a których zaleczenie zostało odłożone na później tak żeby walka z Huckiem nie uciekła. Fajnie byłoby wziąć lżejszego przeciwnika na wolną obronę, bo raz że Głowacki stoczył naprawdę ciężką walkę, a dwa niech na tym pasie najpierw coś zarobi i jeszcze bardziej się wypromuje. Jechanie od razu do Rosji to zły pomysł i dobrze, że jego team nie idzie w tym kierunku.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.